Wpis z mikrobloga

Pomyślcie sobie, że w naszym kraju istnieją ludzie, którzy #!$%@?ą w januszexach i innych k0łchozowniach tylko po to, żeby kupować dobra materialne w celu zaimponowania innym xD. Kupi taki BMW za 100k, #!$%@? się w kredyt na 10 lat tylko po to, żeby zaimponować sąsiadowi, albo wrzucić zdjęcie na instagrama. Jakieś #!$%@? koszulki z napisem calvin klein na pół podkoszulka. Wyjazdy na wakacje nie po to, żeby odpocząć, ale po to żeby wrzucić zdjęcie na instagrama, żeby się wywyższyć przed innymi. Panowie przychamujmy z tym konsumpcjonizmem bo człowiek #!$%@? się w kredyty, podwinie się noga a to prosta droga do magika. Tylko minimalizm tak jak to głosi nasz kolega z tagu @mieszkamzmamusia.
#przegryw #neet #bekazpodludzi #oswiadczenie ##!$%@? #patologiazewsi
12lat25cm - Pomyślcie sobie, że w naszym kraju istnieją ludzie, którzy #!$%@?ą w janu...

źródło: comment_1623835552shMaFDxAy5BaiOxgDuOoMQ.jpg

Pobierz
  • 23
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@12lat25cm: niby też tak kiedyś myślałem, ale dzisiaj wiem, że te rzeczy znacznie poprawiają Twoja atrakcyjność wśród znajomych i wśród kobiet. Także w dużym stopniu to się po prostu opłaca, oczywiście nie do przesady
@12lat25cm: Trochę się nad tym zastanawiałem. Kiedy stoję w korku i rozejrzę się w około to większość samochodów jest nowsza / droższa od mojego. Jeżeli założymy, że pensja to koło 5000 na rękę i ma się jakieś stałe koszty typu kredyt mieszkaniowy czy wynajem to albo dużo ludzi jest zakredytowanych na te auta albo bardzo dobrze oszczędza. Weźmy taki przykładowy samochód za powiedzmy 60 tys zł. Jeżeli ktoś zarabia 5k, wydaje
@koszyk2 dlatego najlepsze są gruzy i śmietniki. Tanie części, proste w naprawie i tanie w zakupie. A do tego nie szkoda jak się zarysuje. No i można wyprzedzać na podwójnej ciągłej, parkować na przejściu dla pieszych i nie używać kierunkowskazów bo w końcu to BMW.
@koszyk2 90proc nowych samochodów BMW, Mercedes itp to samochody kupowane na firmę. Ludzie, którzy zatrudniają kilka osób są w stanie bez problemu co miesiąc płacić ratę 2-3tys. Przy kosztach prowadzenia takiej firmy jest to nic nie znaczący wydatek, po prostu kolejna faktura.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aleBajka: no tak tylko nowe BMW czy Mercedes to już trzeba liczyć ponad 150 tys. I rozumiem,że to jest koszt dla firmy. Chodzi mi raczej o taki 5 letni samochód za ok 60-70k.