Wpis z mikrobloga

-> Odpowiadamy natychmiastowo
-> Jest 17:30, od 9:57 brak reakcji

Poważna firma xDDDD

I na dodatek powiem, że najpierw wysłałem podobnego maila do wiadomości ze ss, w którym zadałem kilka pytań i prosiłem o pomoc w dobraniu statuetki, a dostałem tylko odpowiedź ile kosztuje poglądowa statuetka, którą wysłałem jako przykład, który mi się podobał. Odpowiedź przyszła w ciągu kilku godzin - napisałem ponownie, że dziękuję za informację, natomiast potrzebuję znaleźć nieco tańszą statuetkę, o czym pisałem w mailu. 4 dni minęły - zero reakcji.

Na telefon kontaktowy dzwoniłem przez 3 dni, w sumie mam wykonanych 8 połączeń, dopiero dzisiaj ktoś odebrał. Rozmowa z Panem, to lekko mówiąc nie była najprzyjemniejsza rzecz, bo czułem się jakbym przeszkadzał, że o coś dopytuję.

Ja nie wiem, czemu w Polsce tak duża część firm ma w #!$%@? klienta i zachowuje się jakby coś robiła za karę? Jeszcze pewnie jest tak, że może szef firmy założył ją z pasji, ale jak się rozrosła, to pozatrudniał patałachów, którym się telefonu nie chce podnieść.

Może polecicie jakąś firmę, co robi grawerowane statuetki / tabliczki? Do tej już nie mam siły xD

#polska #polak #januszebiznesu #januszex #heheszki #coolstory
JEST-SUPER - -> Odpowiadamy natychmiastowo
-> Jest 17:30, od 9:57 brak reakcji

Po...

źródło: comment_1623858300f3dDOVaXKuOgNWwXusADeY.jpg

Pobierz