Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Miriki potrzebuje się doradzić. Chodzi za mną od pewnego czasu #ultrabook #asus duo pro. Koszt 13k. Ma pełno bajerów, na dodatek dwa ekrany. Ale ta cena na obecną chwilę jest przehypowana. Warto teraz kupić taki sprzęt? Czy się wstrzymać? Ceny elektroniki chyba już nigdy nie wrócą do normalności. Raz, że karty graficzne w tych lapkach drożeją, dyski ssd też, wszystko drożeje na dodatek inflacji. Może ktoś ma takiego lapka i się podzieli wrażeniami? Albo wyrazi swoją opinię na temat zakupu takiego sprzętu. Apple odpada ze względu na oprogramowanie. #laptopy #pustulkowelaptopy #komputery
Pobierz
źródło: comment_1623877236wdG3I5m4LOHkRleStVjY5u.jpg
  • 15
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@MtEverest: mam już dwa zenbooki i działają dziennie po kilka godzin, nie było z nimi problemów. Nie za bardzo wiem co się może na przykład #!$%@?ć.
@IGABOI: Podpórka do pracy w domu/ biurze, ultrabook jest lekki mogę go bez problemu przewozić. Często pracuje na kilka kartach, na drugim ekranie otworzyłbym sobie inne okienko. W domu nie mam za bardzo możliwości wstawienia monitora ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@kocia_mordka: Nie lepiej iPada? Moim zdaniem lepiej się sprawdzi. A, to zwyczajnie przerost formy nad treścią. Jeżeli bardzo chcesz, to jasne że bierz. Generalnie bardzo dobrze Cię rozumiem, bo od jakiegoś czasu sam przeżywałem ten stan i dzisiaj w końcu uległem i kupiłem sobie wymarzony sprzęt, uczucie 10/10. Także polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°).