Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witam, lvl 33. Nie jestem chadem, ale na zainteresowanie płci przeciwnej nigdy nie narzekałem. Około 2 lata temu zakończyłem burzliwy związek i chciałem być sam.

Minęło kilka miesięcy, a wiadomo fizjologia i pociąg wygrał. No i tak poznałem kobietę. Zaczęliśmy się spotykać, bzykać, byc w związku.
Jakiś czas później koleżanka zaproponowała związek FWB, zgodziłem się.

No i wtedy wpadłem na najbardziej #!$%@? pomysł w swoim życiu. Żeby mieć inną babę na każdy dzień tygodnia. No i tak poleciało, Badoo, Tinder, etc. No i od grudnia 2020 mam 7 bab. Żadna nie wie o innej. Trzy są z poza mojej miejscowości, czasami przyjadą, czasami ja do nich. Innym tłumacze, że praca, że do rodziny jadę w odwiedziny. Czasem jedna wychodzi rano do pracy, a druga przychodzi po południu na noc.
Do żadnej nic nie czuję, nie wiąże z nimi jakichkolwiek planów, po prostu je rucham. Jakieś ciuchy, kosmetyki, trzymam w oddzielnych pudełkach, gdy ma przyjść któraś, to wyciągam je, układam w szafie, łazience. Dość często sprzątam mimo wszystko, czasami któraś znajdzie włos innej, tłumacze, że była siostra/matka/pies siostry (to tą rudą tak tłumacze). Podobnie z jakimiś rzeczami, ciuchami, szczoteczkami do zębów. Do telefonu żadna mi nie zagląda, bo ja nie zaglądam im. Ale to chyba najtrudniejsza rzecz, bo każdej trzeba coś odpisać, zadzwonić, odebrać. Mimo wszystko każdą mam zapisana załóżmy Mirek K. praca. Litera oznacza jej imię. I tak to leci. Doszedłem do perfekcji w tym co robię. Wychodzimy też nie raz na miasto, zjeść do kina czy teatru, ale staram się ogarnąć to tak, aby być pewnym, że z jedną która idę, nie spotkam pozostałych. Bardzo to proste, bo same piszą albo wysyłają fotki co gdzie i kiedy robią.

Każda z nich myśli, że jest ta jedyna i jestem jej facetem.

No i tutaj mam pytanie. Bo, że mnie #!$%@?ło i jestem seksoholikiem to już wiem i nawet mi z tym dobrze. Bo zaczyna mi się to strasznie nudzić. Na początku była jakaś adrenalina, myślenie, a teraz to po prostu rutyna w robieniu ich w #!$%@?. Więc tak, wybrałem trzy opcje ale się wącham, więc mam nadzieję, że dobrze podpowiecie.
#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #wygryw #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60ca6550c75928000a72981a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 11
UwielbianyZiomek: Coś podejrzewam, że w #!$%@? to ty jedynie próbujesz zrobić nas. Ale nieważne, bo w sumie ciekawy wpis. Zakładając, że to co piszesz jest prawdą: dlaczego te kobiety o sobie nie wiedzą i dlaczego myślą, że jesteście na wyłączność? Co to znaczy, że to cię nudzi? Sorry, ale to nie "seksoholizm" jest tu problemem, tylko patologiczne uzależnienie od kłamstwa i adrenaliny spowodowanej możliwością jego wyjścia na jaw. Współczuję deficytów, które
ChytraŻona: Lvl 30 here. Najwięcej udawało mi się tak robić z trzema laskami jednocześnie. Jak próbowałem więcej ich tak utrzymać to już brakowało mi czasu dla siebie i praktycznie każdą chwilę spędzałem na ogarnianiu ich. I fakt - kiedy więcej w ten sposób działałem to miałem najbardziej czyste mieszkanie niż kiedykolwiek wcześniej.
Dobrze, że wiesz, że to #!$%@? i coś jest z Tobą nie tak. Ja swoje nieodstępujące mnie pokusy rwania
GwiezdnaAzjatka: Lvl 30 here. Najwięcej udawało mi się tak robić z trzema laskami jednocześnie. Jak próbowałem więcej ich tak utrzymać to już brakowało mi czasu dla siebie i praktycznie każdą chwilę spędzałem na ogarnianiu ich. I fakt - kiedy więcej w ten sposób działałem to miałem najbardziej czyste mieszkanie niż kiedykolwiek wcześniej.
Dobrze, że wiesz, że to #!$%@? i coś jest z Tobą nie tak. Ja swoje nieodstępujące mnie pokusy rwania