Wpis z mikrobloga

@Pulton mi tak na allegro zablokowali konto i nie chcą odblokować już kilka miesięcy.

Wystawiłem coś na sprzedaż a w między czasie zdarzylem zapomnieć o tej aukcji i sprzedałem to na innym serwisie a na allegro cały czas się odświeżało . Wkoncu dostaje SMS od kobiety że zrobiła przelew i czeka na wysyłkę .

Napisałem że przepraszam pieniądze odesłałem na ten sam numer konta z którego wysłała a ta do mnie że
@mleko23: Ja ostatnio kupiłem od typa koncert na blu ray (dość rzadki nawet na rynku wtórnym) w bardzo dobrej cenie. Gość mi na drugi dzień odpisuje, że nie ma fizycznie towaru i zwrócił kasę. No to cyk negatyw, a ten się zaczął sapać, żebym to usunął, bo on przecież oddał piniondze. No brakowałoby tego, żebyś mnie jeszcze okradł xD. Pilnuj porządku w swoim kramie, to nie będziesz dostawał negatywów. Chyba oceniam
@smutny_kojot: a jakby Ci napisał, ze się #!$%@? w transporcie i zwyczajnie Cie przeprasza i. Je może Ci wysłać to co, JAk typowy zjeb wykopowski zaczniesz srac ŁEEEEE PROSZĘ MI TO ZNALEŹĆ NIE OBCHODZI ME TO

@Kaiborr: Według prawa obydwie strony mogą odstąpić od umowy. Jeden kiedyś już tak do mnie na Allegro sapał, wiec znalazłem przedmiot taki sam tylko uszkodzony za 5 zyla, #!$%@? z kopa i wysłałem. Gość