Wpis z mikrobloga

Wstaje i widzę, że karakan straszy inwazją Rosji.

I tak sobie myślę. Od 6 lat masz władze w państwie. Cała twoja retoryka w polityce zagranicznej to sranie w gacie przed wszechpotężną Rosją. Wylizujesz rowa Amerykanom, aż ci język się przebarwił i zaczynasz pokazywać swoje brunatne oblicze. Amerykanie i tak mają cie w dupie. Jednocześnie od 6 lat skutecznie #!$%@? armię zmuszając do odejścia najbardziej doświadczonych wojskowych, od 16 listopada 2015 do 31 stycznia 2017 z armii odchodzi 504 oficerów, w tym 34 w stopniu generała i 47 pułkowników. Przez 6 lat nie jesteś w stanie wypracować spójnego planu obrony kraju. Co za tym idzie nie jesteś w stanie określić, jakiego sprzętu potrzebujesz do realizacji tego planu. Kupujesz więc na pałe jakieś zabawki, które i tak się do niczego nie przydadzą. Między innymi F-35, najnowszej generacji samoloty bojowe, które jednak nie są takie fajne jak nie masz dla nich zaplecza technologicznego. A nie masz, bo po #!$%@?. Wykorzystujesz ćwiczenia Zima-20 do gierek politycznych przeciwko gen. sztabu Rajmundowi Andrzejczakowi, którego nie lubisz, bo mimo wszystko jest dobrym fachowcem i nie chce realizować twoich idiotycznych pomysłów. Kłócisz się ze wszystkimi sojusznikami z NATO.

Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Ja rozumiem, że p0lacy to bydło bez zdolności do logicznego i analitycznego myślenia, ale żeby nie zauważyć, że ktoś ci sra do ryja to chyba trzeba to lubić.

#bekazpisu #bekazprawakow #bekazpolakow #pis #wojsko #polityka #chlewobsranygownem
  • 2
@Mack_Lanegan: co do gen. Andrzejczaka to zasłyszałem od mojej zmilitaryzowanej części rodziny, że jest to nasz najzdolniejszy dowódca i czlowiek bardzo ceniony w strukturach NATO. Jeden z prymusów na każdych ćwiczeniach, testach i grach wojennych.

Jest też o dziwo bardzo mocno ceniony przez dlugopisa i to między innymi on doprowadził do mianowania go na Szefa Sztabu Generalnego WP.

Niestety przez swoją fachowość gen. Andrzejczak jest średnio lubiany przez ***owskie miernoty typu