Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 33
@szyna352: XDD truestory, jak miałem audik za 2k kupiony to poleciałem do Rzymu i z powrotem bez zająknięcia, a jak strzelał gaz w dolot to łatałem pudełkiem z apteczki czy co tam było pod ręką, a jak kupiłem tipsko to raz wezwałem assistance do spalonych żarówek bo co się będę męczyć i kombinować jak pomoc w pakiecie XDD
@szyna352
@lennyface
@TypowyPolskiFaszysta To u mnie Punto 2 generacji musiałem pożyczyć na trasę ±350km ( ͡º ͜ʖ͡º) Przejeżdżam rano żeby zebrać, odpalam, silnik #!$%@?, że zęby bolą. Z racji że był jeszcze zimny to sprawdzam poziom oleju. Bagnet suchy. Płyn chłodniczy? Brak xD No to ciul w obu przypadkach dolałem co było pod ręką. Silnik zaczął chodzić jak marzenie XD Jedyne co to że całą podróż przedłużyłem
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@szyna352: taka prawda, miałem Punto z 2002 roku to nawet jak poszła uszczelka pod głowicą to dalej jechał i dojechałem do serwisu mimo że telepalo bo cylinder stracił kompresję.

Obecnie mam golfa z 2018 roku i ostatnio regularnie zapala się choinka checkow, dosłownie wszystko, od ABS po auto hold i inne cuda, oczywiście odłączając te rzeczy automatycznie. Auto jeździ ale co to za jazda bez większości funkcji w tym bez ABS.
W Imprezie '06 też nic nie robiłem, 800km w obie strony w jeden dzień w tym 20km po dziurach na pustyni? No problemo. Pęknięta świeca? "No włączę ci check engine jak przyciśniesz pod górkę, wyłącz silnik i włącz i będę znowu działać." Walnięta w dupę, poodrywane plastiki w nadkolu, zderzak trzymający się siłą woli, ale jeździła.
Teraz '18 Tucson piszczy od tygodnia, że chce do bazy na serwis. Ale chociaż assistance na
@szyna352: Az mi się mój Golfik 3 przypomniał :D
Teraz jeżdzę Passatem B5 i też niezawodne auto, ktoś mi zarysał drzwi i się nawet nie przejąłem tanie auto są najlepsze.
W związku ze złomowaniem samochodu i braku obaw że ktoś mnie #!$%@? i zabiorą mi dowód rejestracyjny mogę się pochwalić moim ukochanym Golfem 3.
Golfa 1.9tdi 94 3 za 3 tysie :D IDEALNE auto na początek.
Do wszystkich którzy twierdza że
Pobierz
źródło: comment_1623994353TuZN2Cz2VTsGpAQeGznDBo.jpg
@dildo-vaggins: No coz myslalem ze w 2018 już składali evo, ja wlasnie powiem ci ze śmigam gulfem z 2015 tez z 1.4 tsi pod maska, 105k na blacie i nic się nie dzieje, tylko ostatnio mi elektryka pranka zrobiła i zegary przez 15 minut nie działały a normalnie jechałem autem xD, co golf to inny przypadek w takim razie