Wpis z mikrobloga

Profil Zdjęcia 5 Filmy 0 Kamera
Znajomi 0 Grupy 0 Imprezy 0 Więcej
Kobieta, 21 lat
Zabrze, Śląskie, Polska
1 891
W serwisie od: 17.11.2020
Ostatnio online: 10.02.2021

Jako że zalało mnie milion ochydnych wiadomości to najwyraźniej muszę być nieco wyraźniejsza apropo swoich oczekiwań .

1. Tak to aplikacja do luźnych randek, seksu bez zobowiązań itp. Ale ja traktuje to jak kolejnego tindera. Nie mam zamiaru z nikim obcym spotykać się już po 2 zdaniach i nie nie jestem chętna na szybki numerek z kimś kogo widzę pierwszy raz na oczy.

2. Jeśli twoje zdjęcie profilowe to twój penis albo logo klubu piłkarskiego to nawet nie pisz. Szukam ludzi do pisania a nie kogoś kto ma pałkę zamiast głowy. Penis się dobrze nie fotografuje i jest po prostu odrzucający. Jeśli dostanę zdjęcie waszego sprzętu podczas gdy np. pije kawę czy jem obiad co najwyżej mogę to zwrócić.

3. Bardzo lubię ludzi ciekawych i doceniam wartościową rozmowę. Nie szukam kogoś kto liczy że po tym jak powie mi ile ma lat i jak ma na imię to już z nim pójdę do łóżka. Szanuje się i nawet w przypadku rzeczy bez zobowiązań nigdy nie spotkam się z kimś kogo nie poznałam już jakoś, nie ufam tej osobie, nie podoba mi się ta osoba, ta osobą swoim charakterem nie sprawiła że sama chcę z nią się zbliżyć .

4. Nie nie wyśle swoich nudesów tylko dlatego że poprosisz

5. Znalazłeś mnie na innej aplikacji społecznościowej/ na ulicy? Nie pisz do mnie/ daj mi święty spokój. Jeśli ci nie odpisałam wyraźnie wykazując chęć bliższego poznania to takie wchodzenie z butami w moje prywatne życie uznaje za martwiące, niegrzeczne, flustrujące oraz desperackie. Na pewno nie skończy się to dobrze a ja nie będę z tego powodu zadowolona.

6. Wbrew pozorom wchodzę tu bardzo sporadycznie. Jest to dla mnie nowa aplikacja i nadmiar zdjęć genitalii i ofert seksu za pieniądze mnie nie zachęca do dłuższego spędzania tu czasu. Jestem w stanie odpisać nawet po tygodniu. Ta aplikacja to mój sposób na nudę nie priorytet zwłaszcza gdy co sekundę mam zasypana skrzynkę

7. To że kobieta lubi być uległa nie znaczy że masz prawo traktować ją jak gówno od pierwszej wiadomości. Są rzeczy które ograniczają się tylko do stref intymnych. Wszystkie suczki i dupy zostawcie dla siebie. To samo z opisami tego co byście mi zrobili. Co najmniej mnie to odrzuca. Żyje w przekonaniu że jeśli facet traktuje kobietę z szacunkiem i jest dla niej taki jaki powinien to sama będzie chciała być dla niego uległa jeśli wszystko między nimi byłoby ok.

8. Nie jestem prostytutką. Nie nie uprawiam seksu za kasę. Mam pracę i na siebie zarabiam.

9. Nie lubię być nie miła i wredną ale ta aplikacja zmusza mnie do stanowczości . Jestem fanką fantastyki, gram w gry i lubię dziwne rzeczy. Raczej dziecinna jestem .

10. Pro LGBTQ+ ( jestem panseksualna) i Pro choice. Jeśli coś z tych rzeczy cię wkurza nawet nie pisz

11. Nie interesuje mnie Sport i z reguły nie dogaduje się z ludźmi których głównym hobby jest siłownia, piłka nożna , kibicowanie itp. Serio nie ma to sensu więc nie ma sensu marnować czasu na mnie inne laski to lubią pewnie .

12. Lubię ludzi otwartych na nowe rzeczy. Ulubiony typ faceta to starszy mężczyzna z zarostem , lubię dłuższe włosy. Nie lubię ogolonych na gładziudko chłopaków w moim lub podobnie młodym wieku . Jestem fanką nieco bardziej ułożonych mężczyzn .

13. Uwielbiam psy .

14. Kocham kawę, koreańskie ostre jedzenie. Horrory, muzykę, seriale, star warsy, cosplay, dobre drinki, pluszaki, świeczki , rzeczy związane z magią i wiedźmami( spokojnie to wcale nie żadna sekta .lubię świeczki , ziółka, kamienie , słoiki i przepowiednie. Nie kieruje tym swojego życia)

15. Po bliższym poznaniu jestem typową tsundere. Jeśli nie wiesz co to znaczy to też może lepiej nie trać czasu bo masz w #!$%@? do nadrobienia.

16. Gram 99% czasu w gry single player.

Szukam
Płci: Mężczyzna
W celu: Dłuższa znajomość, Flirt, Miłość, Seks bez zobowiązań
W wieku: od 22 do 40 lat
Dane
Imię: Emilka
Język: Polski
Wzrost: 170 cm
Sylwetka: Kilka kilogramów za dużo
Znak zodiaku: Rak
Włosy: Blond
Związki: Wolny(a)
Dzieci: Nie mam
Alkohol: Lubię
Papierosy: Palę okazyjnie
Wykształcenie: Średnie
Preferencje: cosplay, ddlg
#tinder
  • 8