Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
Dziewczyna mi kupiła dobry sen forte.
I powiem wam, że odkąd to biorę to nie mam takich problemów z zaśnięciem jak to miałem jeszcze niedawno. Odkąd pamiętam mam problemy z zasypianiem i ciężko mi się wstaje.
Żeby zasnąć to potrzebuję co najmniej godziny xd
Nie wiedziałem co mi kupiła i jak to działa, po prostu dawała mi surowy tabletek z zapewnieniem że to nie jest lek nasenny, więc nie było efektu nakręcenia, albo placebo.
Zasnąłem bardzo szybko i dobrze mi się wstawało i tak kilka dni.
Nie miałem natłoku myśli, całkowicie to oczyściło mój umysł, a nawet jeśli one były to nie wiedziałem kiedy się urywały. Sen miałem spokojny i w końcu czuję że sen daje mi odpoczynek. Nawet o 3 w nocy lepiej mi się wstaje, a miałem problem ostatni tydzień, bo codziennie widziałem zachód słońca.

Ogólnie polecam, może komuś też pomoże jak mi.

#depresja #bezsennosc
  • 20
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@radziuxd: ja mojej też xD ile to razy było że ona spała, a ja jeszcze godzinę, albo dwie. Niemożliwe było dla mnie zasnąć mimo że wiedziałem iż muszę wcześniej wstać. Próbowałem nie używać telefonu przed snem. Próbowałem czytać, próbowałem metod relaksacyjnych i innych żeby się wyciszyć. Nie było opcji. Będzie mi się chciało spać to zasnę, a najgorsze to było dla mnie to, że byłem tak zmęczony, że nie mogłem zasnąć
@Garztam: ja mam inny problem, zasypiam od strzału, bez problemu, bo zmęczony...

Ale wstaje codziennie, tzn budzę się przed 6 i nie potrafię zasnąć.

Myślisz że to by też pomogło? Dziś mógłbym spać do 9 a już nie śpię. :/
@Garztam Zazdro, że na ciebie tak działa. Przynajmniej oszczędzisz swojemu organizmowi przyjemności spotkania z mocniejszymi specyfikami

@ravau Spróbuj, co ci szkodzi? To nie są drogie rzeczy, szczególnie w stosunku do potencjalnych korzyści. Bierz przez miesiąc albo dwa o tej samej porze i jak nie będzie pomagało, to już nie kupisz więcej
@Garztam: Skład twojego leku: 2 tabletki zawiera: suchy wyciąg z chmielu – 160 mg, magnez – 120 mg (32% ZDS*), suchy wyciąg z passiflory – 28,8 mg, suchy wyciąg z melisy – 48 mg, witamina B6 – 2 mg (142,8% ZDS*), melatonina – 1 mg.

Czyli ogólnie gówniany skład a pewnie drogi bo to z apteki. Polecam sleep well z kfd następnym razem. Lepszy skład/tanszy/starczy na dłużej.
@moze_sie_przyda: @Garztam:
Oj, tak. Ashwagandha to wspaniała rzecz. Jedno z najmocniejszych dostępnych ziół na rynku. Na mnie akurat zadziałała tak, że co prawda nie ułatwiła mi zasypiania, ale za to najwyraźniej mocno poprawiła jakość snu. Mogłem dobrze funkcjonować na 6-6,5h snu podczas gdy normalnie potrzebowałem 7,5-8,5h. No i nie mogę nie wspomnieć o działaniu adaptogennym (czyli przeciwstresowym). Spieprzyłem coś w pracy i szef się wścieka? #!$%@? w niego, najwyżej poszukam
@Garztam: Dziękuję. Niech Ci Bozia w dzieciach... Albo nie.
Zresztą. Jak chcesz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

BTW. System zmianowy rozwala zegar biologiczny jak polską reprezentację.

Po kilku miesiącach wstawania rano o tej samej godzinie, potrafię się sam obudzić o tej samej godzinie w weekend, choćbym poszedł w środku nocy spać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@deton24: a ja po kilku latach wstawania wcześnie rano nie przyzwyczaiłem się i razy dni mi wystarczyły żeby chodził spać po północy i spał conajmniej do 10. Mi system zmianowy pasuje, a dwójki i nocki to dla mnie raj ( ͡º ͜ʖ͡º) nienawidzę wcześnie wstawać i nigdy tego lubić nie będę. Niech żyje system zmianowy.
Oczywiście na plus jest jeszcze to, że w końcu mam dobrą