Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, mam 20 lat i od mniej więcej 6 zmagam się z okropnie krępującym problemem. Postanowiłem w końcu coś z tym zrobić, mianowicie już w szkole zauważyłem, że praktycznie przy minimalnym wysiłku dolega mi mocna potliwość między pośladkami. Jest to niezmiernie krępujące w sytuacji, gdy jestem zmuszony usiąść gdzieś co nie jest z materiału, bo za każdym razem zostawiam mokry ślad. Wyobrazcie sobie jaki wstyd przy znajomych. Nie mogę nosić żadnych jasnych spodni, bo obawiam się, że wszystko będzie widać na tyłku. Moze ktos zmierzal sie z tym problemem i ma jakies sprawdzone srodki? Chcialbym najpierw sprobowac moze jakichs lekow, zasypek. Jezeli to nie pomoze wybrac sie do lekarza. Malo sie ruszam przez te studia zdalne, pale nałogowo, pije przy okazji.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60cc5438c75928000a729a02
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: Spróbuj Etiaxil - podobno dobry antyperspirant, a poza tym to pewnie po części kwestia zdrowia, diety i dbania o siebie. Jak się chleje, pali i je Mc Donalda, to się śmierdzi mocniej niż inni.
Chcesz zmiany, to działaj, a nie oczekuj magii - wyjdzie to Tobie na zdrowie w wielu innych aspektach poza poceniem tyłka.
A wracając do meritum to ostatecznie chyba można wypalać gruczoły laserem.
@AnonimoweMirkoWyznania: Chłopaku schudnij! Poważnie. W ubiegłym roku byłem pączkiem. Mając 175 i wagę 76kg po wejściu na 3 piętro normalnie płynąłem. Zrzuciłem 15kg i jak ręką odjął (fakt, że potem wszedłem na masę, ale problem nie wrócił). Jest lato, wbiegam po schodach i nie potrzebuje chusteczki. Tłuszcz jest izolatorem. Dodatkowo możesz stosować antyperspirant.
Stowatmoczy: A może ma to wspólnego coś pełnymi jelitami i zwieraczem? może nawet nie wiesz że się nie wypróżniasz do końca i cała ekipa mocno pracuje żebyś nie wypuścił krecika i stąd ten pot, albo masz podrażnione jelita i przez to ciągle masz parcie, no bo na logikę tak to działa jak wstrzymujesz batonika proteinowego to wtedy dupa się mocno poci, ogólnie jak mocno pracują tamte mięśnie to wtedy się pocisz,
Często gracze komputerowi jak grają to mimo że nie ruszają rękoma jak na siłowni to czują jak pot im kapie z pot pach jakby byli na siłowni bo niektóre mięśnie są cały czas napięte i pot dosłownie kapie ale tylko z jednego miejsca.


@AnonimoweMirkoWyznania: Obstawiam, że to bardziej emocje, zdenerwowanie, a nie czynniki fizyczne.