Wpis z mikrobloga

Wiem, że ten temat był już poruszany, ale to jest po prostu coś niesamowitego. Każdy z tych 42 kwadratów mógłby być oddzielnym dużym koncertem z fajną gwiazdą i supportami.
Jest niesamowity od folku i rocka przez thrash i stoner a na #blackmetal i #deathmetal kończąc.
A już pomijając to wszystko to jak do #!$%@? oni ściąnęli na festiwal tak "duże" zespoły jak Metallica, Gunsi czy Deep Purple.

Od wczoraj nie mogę po prostu oderwać wzroku od tej rozpiski bo jest tak #!$%@? w kosmos, że oczy chcą wyjść mi z orbit

#metal #muzyka #metallica #mstuff
Pobierz
źródło: comment_1624039525Ck6EiYSHSqEfkrkIAsPUUr.jpg
  • 16
@XdareckiX: wychodzi ze czerwone kolumny to zespoly potwierdzone/sprzedane 2 lata temu a koncertow nie bylo bo covid. troche taki preorder wyszedl i trzeba kiedys zrobic podwojny festival. ten juz sprzedany i jakis nowy.

ale kiedy i gdzie tego juz grafika nie mowi, po co umieszczac wazne informacje ( ͡º ͜ʖ͡º)
@AGS__K: czyli z lewej 3 kolumny to co juz bylo, a z prawej to co bedzie na biletach z zeszlego roku? bo oni chyba nie planuja festiwalu przez 3 lata, szanujmy sie.

najlepszr sa dni tygodnia i inne napisy po francusku (WTF???) i tak w sumie nie wiadomo jak sie festiwal nazywa i gdzie jest, kiedy. po co komu grafiki z duza iloscia informacji ( ͡º ͜ʖ͡º
@Shagot: Może dlatego tak jest, że to grafika która jest na ich stronie, więc jeśli ktoś już tam jest, to wie jak nazywa sie festiwal, oraz gdzie jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AGS__K: Mam mieszane uczucia. Z jednej strony rozpiska niesamowita, a z drugiej to jest tu za dużo dobrego w jednym miejscu. 6 różnych scen i topowe zespoły grające w tym samym czasie, przez co w efekcie trafiłbym na 2 koncerty dziennie, a przez resztę plul sobie w brode, ze mnie nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)