Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kończe studia z którymi nie wiąże przyszłości.

W przyszłym roku kończę studia ścisłe, inżynieria, pieniądze na start które już mi proponują są w polskiej skali dobre (8k), ale w ogóle mnie on nie interesuje. Wiąże się on z częstymi wyjazdami, duża ilość przepracowanych godzin, praca w sporym stresie. Za to uwielbiam sport z którym związany jestem od 14 roku życia, uwielbiam czytać na ten temat i mam w tym temacie sporą wiedzę często znajomi pytają mnie o rady itp. Niestety wkręciłem sam sobie że sport to tylko zabawa, a praca musi być ciężka najlepiej w meskim zawodzie bo ja muszę "coś" Umieć, mieć jakiś konkretny męski fach w ręku. I teraz jestem tutaj wydaje mi się jakbym był w pułapce, którą sam na siebie zastawilem, jestem w tych studiach już tak daleko, a moją pasją do teraz jest trening i poszerzanie wiedzy na temat sportu. Nie wiem jak z tego wybrnąć, myślałem o zaczęciu zaocznie studiów jako trener personalny bo to od dawna było moim marzeniem które sam zaszufladkowalem jako dziecinne. Mimo że wiem ze wolałbym siedzieć za, dużo mniejsze pieniądze na siłowni jako trener niż być tu gdzie jestem.

Coś mi mówi że to tylko panika przed perspektywą pracy w ciężkim zawodzie, że życie jest ciężkie i trzeba #!$%@?ć, ale cały czas dręczy mnie: co by było gdyby. Co o tym sądzicie?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60ce879daee6da000a9a6da2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 5
Nie wiem jak z tego wybrnąć, myślałem o zaczęciu zaocznie studiów jako trener personalny bo to od dawna było moim marzeniem które sam zaszufladkowalem jako dziecinne. Mimo że wiem ze wolałbym siedzieć za, dużo mniejsze pieniądze na siłowni jako trener niż być tu gdzie jestem.


@AnonimoweMirkoWyznania: nie ma w tym nic dziecinnego.

Nikt za Ciebie nie zdecyduje, ale z tego co piszesz, wygląda że masz jasno sprecyzowane, co byś chciał robic