Wpis z mikrobloga

Mirki, zauważyłem że od kilku tygodni raz na kilka dni (a w ostatnim tygodniu to codziennie) robię sobie przejażdżki samochodowe po mieście, żeby nie siedzieć w domu. Tak, żona mnie #!$%@?ą. Ale nie o tym.
Pomyślałem że znacznie przyjemniej, lepiej dla zdrowia, pieniędzy i środowiska byłoby, jakbym tę godzinę spędzał na #rower. Mógłbym również dorzucać się do #rowerowyrownik. Możecie polecić jakiś model nie za drogi (do 2k ze sprzętem?) na miasto z dziurami i czasami wiejską drogę? Wiem tylko tyle, że nie na takie nawierzchnie nie powinno to być "ostre koło".
Całkowicie się na tym nie znam a chciałbym jutro kupić i wrócić ze sklepu rowerem już :)
  • 17
@dupinka5000: a zobacz Unibike Flash/Romet Orkan 3/jakiś odpowiednik od Krossa.
Trekking będzie dużo cięższy i pozycja będzie bardziej wyprostowana. Do crossa też podepniesz sakwy, ale to jak złapiesz zajawkę. Osobiście wziąłbym rower crossowy.
Sprawdź dostępność Riverside 900


@k3lt: niebieskie w rozmiarze L dopiero 27 lipca xD Inne kolor w rozmiarze L może będą wcześniej, a może później xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dupinka5000: Rowery za 2 koła w tym roku kosztują 3 ¯\_(ツ)_/¯
Ale przynajmniej jeśli chodzi o dostępność takich sprzętów, to nie jest aż tak źle jak z bardziej wyczynowymi maszynami.
Ale nie napalaj się za bardzo, daj sobie z tydzień. Najpierw poczytaj jak dobrać rozmiar ramy do wzrostu /długości nóg.
Potem idź sobie do jakiegoś go sportu czy innego martesa przymierz kilka modeli. Widzialem, że trochę tego zawsze tam stoi, przynajmniej