Wpis z mikrobloga

Od publikacji mojej książki Megalopolis 2077 mija właśnie pół roku. Książka zebrała wiele pozytywnych opinii i jak na self publishing sprzedaje się całkiem nieźle. A mało kto pomógł mi w promocji tak jak wykopki, dzięki uprzejmości których informacja o książce znalazła się trzy razy na stronie głównej serwisu. Dlatego celebrując to półrocze chciałbym wam w pewien sposób podziękować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przygotowałem specjalny rabat dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji zapoznać się z Megalopolis 2077 a chcieliby to zrobić. Od teraz, zamawiając książkę w wersji elektronicznej lub audio za pośrednictwem strony https://www.megalopolis2077.pl/ po wpisaniu na karcie koszyka w polu “kupon” kodu “wykop” otrzymacie 50% rabat na wybrany produkt. Możliwość zakupu książki za pół darmo będzie obowiązywać do końca czerwca ( ͡° ͜ʖ ͡°)

BTW Napisałem także krótki artykuł o tym, jak walczyłem z piraceniem Megalopolis 2077. Jeśli kogoś to interesuje, to zapraszam: https://www.wykop.pl/link/6157635/jak-walczylem-z-piraceniem-mojej-ksiazki-%E1%95%99-%E1%95%97/

#czytajzwykopem #ksiazki #chwalesie #sciencefiction #fantastyka #audiobook #cyberpunk #promocje #promocja #rabat #megalopolis2077
kawuel - Od publikacji mojej książki Megalopolis 2077 mija właśnie pół roku. Książka ...

źródło: comment_1624267751L9IWcMndkhmfO5ke1IA0Gk.jpg

Pobierz
  • 11
@kawuel: nie wiem dlaczego przy cenie 29 zł za ebooka dziwi cię piractwo jak większość ebooków uznanych autorów wydawanych przez duże wydawnictwa można kupić regularnie dużo taniej a te ceny "okładkowe" są tylko po to żeby je skreślić przy promocji. 15 to uczciwa cena i za tyle chętnie sprawdzę.
Po drugie troszkę zabawnie przy takich poglądach na piractwo wygląda współpraca z mako_new znanym z wydawania przez lata pirackich audiobooków aż do
@BrakPomysluNaNick: powtórzę, co napisałem w innym miejscu: cena książki została skalkulowana w oparciu o szacunkowy zwrot z inwestycji poniesionej na jej wydanie. Na podstawie dostępnych danych założyłem sobie minimalną ilość sprzedanych sztuk i wyliczyłem, że jeśli wydanie książki ma mi się przynajmniej zwrócić, to ebook musi kosztować minimum 29.90 pln, a wersja papierowa 39.90. Teraz, gdy koszty wydania już się zwróciły, mogę sobie pozwolić na rabaty czy udostępnianie książki w serwisach