Wpis z mikrobloga

A praca przed komputerem nie wymaga skupienia i nie jest męcząca?


@stassma: Człowieku ja nie napisałem że praca na kasie nie jest prostsza od klepania kodu. Czy ty potrafisz w ogóle czytać ze zrozumieniem intencji twojego rozmówcy, czy sobie dopowiadasz takie rzeczy których nie napisałem? To pytanie jest bez sensu. Była mowa o potencjalnym rozgarniętym 10-latku, a nie o tym że programowanie jest prostsze od pracy na kasie.

Jest pewien powód
na budowie albo przy wywozie śmieci - one wymagają JESZCZE mniejszego skilla


@Gaku745: "pomocnicy" na budowie, którzy potrafią tylko machać łopatą nie zarabiają wcale więcej niż kasjer. A praca jest na zewnątrz a nie pod dachem z klimą i ogrzewaniem. Wywóz śmieci też nie jest super płatny jak ktoś nie jest kierowcą. Tak samo jak budowlaniec. Praca na zewnątrz, do tego częsta opinia śmieciarza. Skoro jak sam piszesz praca na budowie
@Gaku745: A ja ciągle widzę ogłoszenia, że przyjmą do pracy w wywozie śmieci i poszukują budowlańców.
Sory, ale jeśli ktoś pracuje 10 lat na kasie i ciągle ma problem że mało płacą, to coś tutaj jest nie tak. Albo nie nadaje się do innej pracy, albo mu to pasuje a narzeka dla sportu. Potem takie osoby, biorą się za robienie dzieci i tym bardziej nie będą miały czasu ani środków do