Wpis z mikrobloga

@Wega_: no jak chcesz gaz, to leon tak mocno średnio ze swoimi tsi... Ogólnie w tych rocznikach pojawia się już coraz większy problem ze znalezieniem dobrego silnika pod lpg.
@goferek: We wszystkich 3przypadkach od któregoś roku dołączył do oferty 1.4multiair 140km(w Alfie też 170km) i z nim bywają problemy, natomiast 1.4Tjet 120 i 150km są pancerne i świetnie znoszą gaz:)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kaajus: cześć, przez Twoją sugestię dodalem do obserwowanych wyszukiwań Fiata Bravo II, więc chciałem dopytać, może będziesz się orientował. Czy silnik 1.4 t-jet 150 KM nadaje się do gazu tak samo jak wersja 120 KM? Opinie w necie podzielone.
@Wega_: Te dwie wersje różnią się tylko turbiną i wałkami rozrządu, także obie tak samo radzą sobie z gazem, podzielone opinie biorą się głównie przez to jaki gazownik stroił LPG, nie warto w tym temacie oszczędzać i lepiej podjechać na montaż do fachowca który miał już styczność z tymi silnikami i wie jak go wystroić:) Niektórzy w tym temacie oszczędzają a później nadają w necie że ich Tjet na gazie ma
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kaajus: Dzisiaj po długich poszukiwaniach zanabyłem Fiata Bravo 150 KM, a wszystko zaczęło się od Twojej sugestii także podziękowania. :) Obejrzałem wiele innych aut, w tym Astry J, Megane III i żadne z nich nie ma wg mnie podjazdu do Bravo, zarówno silnikowo, jak i kwestiach wykończenia wnętrza.