Wpis z mikrobloga

Nie no Jaca dzisiaj zaskoczył. Ktoś w magistracie w końcu chyba przejechał się ta częścią miasta i zauważył że 100 letnia kostka ma powoli dość na tej ulicy po poprawkach naszych dzielnych służb przez te wszystkie lata.

Także chwalmy pana bo będą remontować Komandorska od Swobodnej do Wielkiej.

Co ciekawe nasz ukochany prezydent twierdzi że będzie super bo zostawiają kostkę i ona wytrzyma 30 lat.

Wszędzie gdzie się do kostki dobierali nasi wielcy technicy to ta kostka zaraz miała dość. Nie wspominam o tym, że jest głośno jak nie wiem.

@efceka specjalisto od kostki może Ty coś powiesz co sądzisz
@Czesiowcy się ucieszy bo pewnie Gajowicka też zostawia w kostce

@shinX @KetevaN
#wroclaw
Darth_Gohan - Nie no Jaca dzisiaj zaskoczył. Ktoś w magistracie w końcu chyba przejec...

źródło: comment_1624352560kHKPQzzhKAc6bWaD3GD2as.jpg

Pobierz
  • 17
  • 1
@stormkiss No wlasnie ja pamiętam, że jedyny w miarę udany remont kostki a tym mieście to było na rynku. Potem jak robili szpilkostrade to też poprawek było bez liku.

@efceka ja to wiem, Ty to wiesz,. Magistrat jak widać nie wie. Chyba oszczędzić chcą na budulcu.

@KetevaN biorąc pod uwagę że jeździ tam non stop autobus to raczej szybciej niż lata. Pewnie w miesiącach zaczną się cyrki.
@stormkiss: Nie chcę bronić wykonawców tej nawierzchni, ale wcale się nie dziwię, że ona się zapada. Tam obciążenie może być jak na drodze ekspresowej. Autobusy, czyli pojazdy ciężkie, jeżdżą prawie jak po torach ze względu na szerokość ulicy, a miejscami (gdzie są przewężenia) to praktycznie cały czas w jednym śladzie. Pytanie czy ktoś przewidział, że tam będzie potrzebna aż tak wytrzymała konstrukcja.
  • 3
@Czesiowcy Gajowicka faktycznie też ma fatalny stan, ale jakk ma mieć jak jedyne co z tą ulica zrobili to 10 lat temu postawili znak uszkodzona nawierzchnia i tyle.

Tam wszędzie w okolicy jest dramat. Na Grochowej jak się przecina z Gajowicka w stronę Jemiolowej to jest taka dziura że autobusy na drugą stronę jezdnj potrafią zjechać.

@SknerusMcTracz wcale nie byłby taki dramat jakby to zrobili mądrze. Remontujesz równoległa Zielińskiego i właśnie Komandorska.
@Darth_Gohan: Z Wielką też mogli by zrobić porządek, bo tam takie nierówności, że auto jak w nie wpada i wypada to efekt podobny do wystrzału z katapulty.

Co do samej Komandorskiej to zasada jest prosta. Jak chcesz rozebrać kostkę i ponownie ja położyć to już lepiej zostawić jak jest. Nie lekceważy się niemieckiej myśli technicznej ;)