Wpis z mikrobloga

Czy wam też klienci Biedronki, w której panuje powszechny brud, nieład, ludzie się na siebie pchają, przepychają jeden przed drugiego, kojarzą się z wyborcami PISu? A idąc do Lidla, gdzie jest czyściutko, szerokie alejki, kolejki dwa razy krótsze, a ludzie wydają się milsi i przede wszystkim bardziej kulturalni ma się wrażenie że klienci to wyborcy opozycji ogólnie rzecz ujmując. Ja tak mam mimo iż sam często kupuje w biedrze xd
#biedronka #lidl #bekazpisu #gownowpis
  • 8
A może jakoś mi zostało ze skojarzeniem sprzed paranastu lat, kiedy istniała jeszcze klasa niższa. Wtedy biedronka kojarzyła się z #!$%@?ą jakością a kupować tam było nieco wstyd i robiła to właśnie przede wszystkim klasa niższa
@Goscmajowy: To zależy od ludzi i higieny personelu ale fakt Biedronki to zazwyczaj jeden wielki chlew. Podłogi brudne, papiery na podłodze, źle poukładane towary, maseczki kto chce i w ogóle miernie.
Litr może i niemiecki ale produkty tak niemieckie jak ja murzyn a ludzie myślą że towary pochodzą od Niemiaszków i dlatego trzeba je bojkotować.
Naczelnik lata temu mówił że tylko dziady kupują w Biedronce, te same ''dziady'' który na niego