Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz wychodzisz z loszką - ty, przegryw mający ostatni kontakt z babą jak Zosia w piaskownicy podała Ci łopatkę - bo kumpel Was zesfatał a ona chyba nie wiedziała na co się pisze. Łazicie po galerii I nagle ona bez zbędnego #!$%@? mówi: chodźmy do sefory

ze dwa lata temu wykminiłem sobie, że jak udaję obcokrajowca to mam +42 do śmiałości, bardzo swobodnie gada mi się ze świnkami, a one też wykazują większe zainteresowanie, bo wiadomo, że jak zza granicy to bogaty xD

więc mówię do niej, nie rosumiem po polsku, i przeszliśmy na angielski. zadała mi to samo pytanie, i jako że miałem zajebisty humor, bo wszystkie egzaminy w sesji zaliczone w pierwszym terminie, to powiedziałem #yolo i się zgodziłem

na wejściu podchodzi do nas konsultantka, mówię, że proszę perfume dla tej świni

laska robi pokaz umiejętności, pokazuje kolejne półki, psika na takie papierowe paski kolejne kolor-owe gówna i tak dalej, w końcu bierze w ręce flakon I stawia na ladzie

580 złoty

co

za 580 złotych to ja bym sobie życie na nowo ułożył, #!$%@?. nawet przy sobie tyle gotówki nie mi-ałem, ostatni raz banknot 100 złotowy widziałem jakoś w październiku 2011 jak babcia rentę od listonosza brała. no ale klamka zapadła, wyciągam kartę i płacę. na twarzy uśmiech, w duszy bul. płacę i mówię lasce, że TANIO W #!$%@? nie to co u nas w Szwecji xD

i coś tam gadamy, ona mi #!$%@? że kiedyś była z koleżankami promem w Karlskronie i że fajne domki czerwone, a ja sobie w myślach liczę jak lepiej mógłbym wydać te pieniądze. mógłbym mieć 580 globali Encre Noire, mógłbym kupić z dziesięć armafów, 40kg Aspenów. Mógłbym kupić coś niszowego – może nie najdroższego, ale za to śmierdzącego

i w Sztokholmie też byłam

5,8 flaszek Aqua Amara, jesli nadal kosztowałaby po 100 zł za sztukę, z 20 flakonów z zary, z litr writera albo jeden flakon w tej #!$%@? perfumerii\

słuchasz mnie co

obliczyłem sobie, że zakładając, że taki flakon można wypsikać na 600 psików to jeden kosztuje 0,97 zł

tak, słucham, pięknie opowiadasz, mogę przetestować tę perfumę? bo fajnie wygląda i chyba sobie też hehe kupię xD

walnąłem kilka dużych chmur, jednego globala za 5,89 zł xD

za słodkie, jednak zostanę przy moim Zino xD

później bardzo fajnie nam się gadało. na początku pomyślałem, że to jakiś #!$%@?, który żyje z wyłudzania drogich perfum, ale okazało się, że to bardzo fajna dziewczyna. po jakimś czasie podeszli do mnie cumple i mówią chodź lipa, wychodzimy z tej galerii bo tu drogo xD. po polsku. spalili moją przykrywkę, więc od razu powiedziałem karynce, że czasami udaję obcokrajowca bo wtedy mi się lepiej ze świnkami gada, na co odparła, że w sumie już dawno się domyśliła, że wkręcałem. kuraw, nie dość, że ładna, to jeszcze inteligenta. mówię - imponujące, w jaki sposób się domyśliłaś?

bo Szwed nie mówiłby #!$%@? co drugie słowo

jak już wychodziłem dała mi do siebie numer i takiego soczystego całusa w policzek, ale nie napiszę do niej bo nie stać mnie na posiadanie dziewczyny xD

#perfumy #pasta #takbylo #truestory #heheszki
  • 12