Wpis z mikrobloga

ZAGINĘŁA MI CIOCIA, nadal proszę o pomoc, nowe informacje

Nadal proszę o pomoc w sprawie poszukiwań mojej cioci Teresy. Trochę nowych informacji.
Policji udało się ustalić, że 21.06 ciocia była na dworcu w Kołobrzegu, chciała zakupić bilet do Częstochowy do rodziny ale zabrakło jej pieniędzy. Wobec tego zakupiła bilet do #zawiercie z przesiadką w #warszawa .
Pociąg miał przyjechać do Zawiercia wczoraj o 7 rano.
Wobec tego zakładamy, że ciocia nadal jest w Zawierciu albo w Warszawie w okolicach Zachodniego (jeśli nie udało się jej przesiąść).
Ciocia ma problemy z pamięcią i ogarnianiem przestrzeni.

Sprawa jest zgłoszona na policję, jeśli ktoś z Was ją spotka prosimy o kontakt z policją.
Z góry dziękuję za każdego plusa i komentarz zasięgowy.

#pomocy #zaginieni #wykopefekt ##!$%@?
Pobierz m.....g - ZAGINĘŁA MI CIOCIA, nadal proszę o pomoc, nowe informacje

Nadal proszę o...
źródło: comment_1624457164ZbNFtotcYXhz7KKTVGaCBh.jpg
  • 29
Policja ma sprawdzić. Dzięki


@mitoman_mitolog: Kilka dni temu szukałem wujka, też policja miała szpitale sprawdzić. Tak sprawdzili, że przeszedł dwie operacje zanim się znalazł i znalazł się tylko dlatego, że sam zacząłem obdzwaniać szpitale. Nawet pod swoim nazwiskiem leżał. Policja to leniwe buły, nie licz na nich tylko telefon w dłoń i jedziesz. W Warszawie zacznij od Banacha i Lindleya
@mitoman_mitolog: Skontaktuj się z grupami na FB, szukającymi zaginionych - Zaginieni przed laty", "Zaginieni cała Polska", "Zaginieni - szukamy was". Podaj krótki opis sytuacji, kontakt, zdjęcie. Ponieważ ciocia najprawdopodobniej żyje, tylko się zagubiła, są duże szansa, że ktoś ją widział. Możesz też skontaktować się z lokalnymi redakcjami w Zawierciu - w małych miasteczkach takie newsy lubią, bo - trochę brutalnie rzecz ujmując - coś nowego i wierszówka łatwo wpada. Powodzenia życzę