Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kurde jestem w technikum, kończę pierwszą klasę i mam wrażenie że życie przecieka mi przez palce. Ustaliłem sobie na początku roku cel, aby poznać jakąś fajną dziewczynę i nic z tego nie ma. Co mi poradzicie aby nie odnosić takiego wrażenia?
#techbaza #rozowepaski #niebieskiepaski #zycie #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60d3396daee6da000a9a75db
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: Masz to szczęście, że jeszcze na prawdę w ciul tego "życia" przed tobą. Nie pakuj się w konformizm, nie rób nic tylko dlatego, że otoczenie tego od ciebie wymaga, nie daj sobie wmówić, że pogoń za cibą to sens życia, bądź wartościowym człowiekiem, miej zainteresowania, nie przejmuj się zdaniem innych na swój temat, szanuj siebie i swój czas, nie trwoń go na głupoty, rozwijaj się, jak uznasz, że twoi koledzy
@AnonimoweMirkoWyznania: w tym wieku jak jestes w pierwszej klasie to naprawdę podbijaj do każdej ktora ci sie podoba nawet jak myslsiz ze nie masz szans idziesz z nią pic i masz ruchanie i to czesto na kilka miesiecy/lat babki w 1 klasie tylko na to czekają