Wpis z mikrobloga

Hej murki. Mam w bloku złodzieja który kradnie paczki ludziom, albo je rozrywa i zostawia jak nie ma nic ciekawego w środku (np. moje, bo większość rzeczy które zamawiam normalnemu człowiekowi nie są do niczego niepotrzebne). Ostatnio zwinął mi figurkę kaczki (ozdobę, gówienko takie małe) sprzed drzwi. No i pałka się przegła.

Szukam jak najmniejszej kamery z wykrywaniem ruchu. Dobrze by było jakby miała doświetlanie IR po zmroku. Nie musi być ekstra tania, ważne żeby robiła robotę i żeby się dało ryło rozpoznać. Może mieć baterię, a może jej też nie mieć. Jeśli dałem nieodpowiednie tagi- nie bić. Szukam jak ukrócić złodziejstwo, więc cel myślę szczytny.

#technologia #kamery #kamera #kamerasportowa a i kij mi w oko, ludzie spod #komputery też są ogarnięci, może pomogą.
  • 19
@goferek: Stary browar przerobiony na blok mieszkalny. Jakie architektoniczne fikołki tu są to ręce opadają. Np. w domu na drugim piętrze w korytarzu sufit mam jakieś 5-6 metrów nad głową. I pod tym sufitem okno. Jeszcze go nie myłem, bo nie stać mnie na wynajęcie żurawia czy dźwigu. Ale nie o tym post, jak ktoś mi pomoże to przysiądę i pomyślę co by opisać jak będziecie chcieli x)
@goferek: Nie w tej okolicy. Nawet jakbym miał to kupować to nie zgodzę się nawet na połowę tej kwoty biorąc pod uwagę ile tu jest do ogarnięcia. Nie jest syf, ale dużo rzeczy zrobione na "słowo pańskie" czy inne "#!$%@? się"..
@DonRzoncy: a może włóż do paczki włączony jakiś większy zwykły wideo rejestrator przesyłający od razu obraz przez internet (na power banku, na karcie z pokaźnym transferem) do twojego dysku jakiegoś, zaklej fałszywą naklejką z poczty i elo, nagra sie jak rozpakuje xd