Wpis z mikrobloga

@Marcino97: Pewnie jego ostatni turniej. Szkoda, że ten potencjał nie został wykorzystany. Szanse na MŚ są małe, a następne euro to już nie będzie ten sam gościu :(

Tym bardziej szkoda bo jednak taki Pandev wiedział na co się pisze, a Lewy miał nadzieję. Mógł dojść do ćwierćfinału. Niestety gra głównie z ogórkami aspirującymi do najlepszych.
@Sebastian_II_Mordeczka: czemu ma nie byc ten sam gosc na nastepnym euro? Wiadomo, nie ma 18 lat, ale przy jego prowadzeniu sie, stylu gry spokojnie moze pojechac na nastepne euro w 2024 roku. Inna sprawa jest - czy sie tam dostaniemy?
No, ale po wczorajszym meczu mialem podobne odczucia. Juz walac to, ze odpadamy z samego turnieju, ale taki napadzior nie odnosi suckesow z wlasnym krajem na turniejach miedzynarodowych. Bedac Hiszpanem badz
Morata #!$%@? setki, nie trafia do pustej bramki po dobitce z karnego, sam nie trafia karnego, a kibice po meczu wiwatuja na jego czesc


@wicked93: Przecież mało kto był krytykowany bardziej niż Morata. Było wiele głosów, że powinien się pożegnać z reprezntacją. W jego obronie stanął ich selekcjoner. Jeżeli piszesz o meczu z Polską, to zdobył tam jedyną bramkę dla hiszpanów więc mimo wszystko na jakieś podziękowania zasłużył.
Jejciu, aż mi się żal Lewego zrobiło. Ale spokojnie ze trzy lata jeszcze piłkę pokopie.


@Marcinx1: Ja mam nadzieję, że więcej, ale będzie musiał zrezygnować z gry w kadrze jak chce sobie karierę wydłużyć. Nic mu ta kadra nie daje. Oby miał takie plany po MŚ w przyszły roku. Mam tylko nadzieję, że dupę ma twardą bo janusze na niego wiadro pomyj wyleją: "dla Polski to nie gra, ale dla Niemca
@gucias Sorry, nie mogłem już edytowac posta. Wczesna godzina i skrot myslowy mnie przerosl. Chodzilo mi o dobitke z nami i karny ze Slowacja.
Malo kto byl krytykowany? No, ale przez kogo?
W Polsce krytykujemy pilkarzy nawet po dobrych inydywidualnych wystepach. Ludzie sie wypowiadaja nie rozumiejac tej gry albo powielajac wczesniejsze hejty, przy jednoczesnym nie ogladaniu meczow. Dla mnie to jest niepojete. ​Zagral dwa mecze zle? No to trzeci pewnie tez zagral
@wicked93: Myślę, że w wielu krajach jest podobnie. Taka jest ludzka natura, że najgłośniej krzyczą ci którym tylko wydaje się, że mają jakieś pojęcie na dany temat (Efekt Dunninga-Krugera).

Morata po meczu ze Szwecją zostal wygwizdany, więc też nie robiłbym z Hiszpanow jakiegoś wzoru do naśladowania :)