Wpis z mikrobloga

@elena-mary: Ehh ja mam dziewczynę a incele piszą po części prawdę. Co zabolała Cię ta opinia bo wskoczyłaś jakiemuś yankesowi na benka?

Wytłumacz mi jak ten koleś wyglądający niczym jakiś Sasha z #!$%@? Dnietropietrovska może nagrać taki filmik w którym wymienia 5 krajów w których najłatwiej zaliczyć i od razu zaczyna od Polski? Reszta państw które wymienił to:
-Indonezja
-Kolumbia
-Brazylia
-Filipiny xDDD
Czyli same biedne kraje które są znane z
@elena-mary:

ten filmik nie zawiera zadnych danych merytorycznych tylko opinię jakiegoś randomowego kolesia.

czytając twoje wypowiedzi musisz mieć bardzo smutne życie


Czyli twoje komentarze (jak i również dużo innych dziewczyn w internecie tak ma) nie zawierają żadnych danych merytorycznych tylko opinię. Z tym, że jeszcze twoja opinia jest błędna, a pana z filmiku trafna.
@elena-mary: Mógłbym znaleźć jeszcze 5 takich filmów. Był nawet kanał brytyjskich podrywaczy którzy mieli milionowe wyświetlenia z filmików takich jak ,,How to get laid in Poland" ale kanał został usunięty bo panowie podrywali również nieletnie. Ale dobra wiem że ciężko Ci to przyjąć ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Medel1n_: ja mogę znaleźć 5 inncyh filmików mówiących co innego i o czym to świadczy? o niczym...

Czyli twoje komentarze (jak i również dużo innych dziewczyn w internecie tak ma) nie zawierają żadnych danych merytorycznych tylko opinię. Z tym, że jeszcze twoja opinia jest błędna, a pana z filmiku trafna.


@Hompert: No jeszcze nikt z was tu nie podał merytorycznych danych więc nie mam do czego się odnosić.