Wpis z mikrobloga

Wiecie czemu będą coraz dłuższe, częsztsze lockdowny i czemu szpitale zamkną się całkowicie na zwykłych obywateli? Bo ludzie tego po prostu chcą. Ustrojowe+medialne pranie mózgów zrobiło ze społeczeństw zwykłych niewolników, dla których najważniejszy jest autorytet publiczny. To działa na zasadzie sekt w Amerykach, gdzie autorytet (w naszym przypadku polityk, "specjalista w tv", celebryta na youtubie, redaktor na głównej w portalu medialnym) to guru, który jak każe popełnić samobójstwo to słuchający go to zrobią. Ludzie nie chcą mieć własnych celów i nie mają instynktu zachowawczego. Oni po prostu chcą stać się wykonawcą celu narzuconego przez "celebrytę", wierzą ślepo w jego słowa, i oddadzą się jego woli nawet kosztem życia własnego i rodziny. To koniec rozwoju cywilizacji.
#koronawirus
  • 11
@wladyslaw-krakowski: Ja podzielam twoje zdanie. Ludzie są tak bezmyślni że jak coś powiedzą w mediach to według nich jest prawda, w to trzeba wierzyć i to popierać a tych co w to nie wierzą i nie popierają gnębić. I naprawdę myślę że długo to nie potrwa, ten świat czeka zagłada... Mam 24 lata i jak dożyję starości tzn. 80 lat to będzie to chyba cud, nie mówię tu że nie dożyję
Wiecie czemu będą coraz dłuższe, częstsze lockdowny i czemu szpitale zamkną się całkowicie na zwykłych obywateli? Bo ludzie tego po prostu chcą.


@wladyslaw-krakowski: @Stallion45: @szyryfyry1: @MarcinS96:
Nikt tego nie chce oprócz was. Każdy kto chce końca epidemii się zaszczepi.
A wy się obsraliście na widok igły i daliście się zastraszyć cynicznym kretynom wciskającym bajki o szczepionkach i żerujących na strachu i niewiedzy. Podchwytującym ruską propagandę i pomysły na
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: Palnij się w łeb, wczoraj założyłem wpis z prośbą o chociaż jeden kraj, który poradził sobie z pandemią. Nie wpisałeś tam nic, ba nikt nic nie wpisał. Nie wiem po której jesteś stronie - tych wierzących w debilną narracją zwycięstwa nad paragrypą czy tych co mają siać te durne propagandy, niezgodne z nauką, a robiące ludziom wodę z mózgu, ale naprawdę przemyśl sobie swoje życie za 2-3 lata, czy naprawdę
Ci głupi covidianie myślą że wyszczepienie całej populacji da powrót do normalności xD, na pewno da patrząc na to co się dzieje w Izraelu czy UK, no debile xDDD ps. Nie da się ich inaczej nazywać, tak ciśnienie podnoszą te barany!