Wpis z mikrobloga

@MisPluszowyZWadaWymowy: Masz już wsparcie kolejnego nołlajfa, że w realu nie masz kolegów to zaproś go może na party z fleshlightem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Stefan z netu, mówi to Panu coś, Panie wielka morda w necie?
Masz problem to prosisz mnie o namiary, wytłumaczę Ci to i owo i znowu będziesz potulnym Stefankiem.
@Dante27: Miś z FAS to Twój konkubent? Wybacz, nie miałem pojęcia, że jesteście w związku.
Żeby było jasne, nie potępiam a nawet szanuję za coming out na łykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@kurminator: Kto i gdzie szkaluje klockarzy? Potrafisz przeczytać kilka prostych zdań ze zrozumieniem? Nie sądzę ale wybaczam, jesteś tylko s0niarzem...

s0niarskie sępy się zlatują, to lubię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kurminator: WOW, jestem pod wrażeniem, szanuję za #pokazmorde

Nie dziwię się, że jedyne co Ci pozostało w życiu to zaczepianie ludzi na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Problem w tym, że jestem hetero.

Wciąż nie rozumiesz rozmowy z miłośnikiem fleshlightów ale nie wysilaj się już. Jeśli nie ogarnąłeś do tej pory to już nic z tego nie będzie.
@rbbxx: Coś jest z tobą nie tak byczq, skoro w kółko jedziesz z kontrargumentem o orientacji. Może pora na wizytę u psychologa i odkrycie swoich ukrytych pragnień?

Zresztą, co ja będę tracił czas na dyskusję z typem który potrafi spruć się o to że ktoś kupił Ratcheta na premierę (ta ironia losu, i to jeszcze w poście gdzie #xbox nawet nie jest oznaczony xD). Gierek pewnie tyle do ogrania że to