Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  HOSPITALIZACJE:
  - niezaszczepieni 95,1%
  - zaszczepieni 4,9%

  ZGONY:
  - niezaszczepieni 93,7%

  - zaszczepieni 6,3%

  ZACHOROWANIA:
  - niezaszczepieni 87,2%

  - zaszczepieni 12,8%

  – Liczba zakażeń w Polsce od momentu rozpoczęcia szczepień drugą dawką, to jest 2 mln 20 tys. osób. Liczba zakażeń wśród osób zaszczepionych, po upływie 14 dni od przyjęcia tej drugiej dawki, to 259 tys. 120 osób. Wartość procentowa ilości osób, które były zaszczepione w pełni, a zachorowały, to 12,8 proc. Na 10 osób zakażonych, 9 osób to były osoby niezaszczepione - wskazał Kraska.

  Według najświeższych informacji, w wyniku COVID-19 w Polsce zmarło 47 tys. 531 chorych, z czego 2 tys. 960 zmarłych (6,3 proc.) to osoby w pełni zaszczepione.

  – Na 100 zgonów 94 osoby to były osoby niezaszczepione - podkreślił Kraska.

  Wśród osób hospitalizowanych 4,9 proc. stanowiły te w pełni zaszczepione. Hospitalizowano łącznie 102 tys. 48 osób. w tym w pełni zaszczepionych osób, które trafiły do szpitala było 5018.

  Żródło: https://pulsmedycyny.pl/ilu-zaszczepionych-zachorowalo-na-covid-19-ilu-bylo-w-szpitalu-a-ilu-zmarlo-sa-dane-mz-1134991

  #koronawirus #bekazszurow #bekazprawakow #bekazpodludzi #neuropa #4konserwy #nauka #szczepienia
  pokaż całość

  odpowiedzi (58)

 • avatar

  Pijcie ze mną 白酒!Dostałem nową pracę jako Spokesperson! Jprdle ale jestem z siebie zadowolony. Wystarczy tylko być wysokim i przystojnym poliglotą. A wy co? Dalej Januszex albo slavery w EU za 2k euro na miesiąc?
  Jestem tak szczęśliwy że odpuszczam wam obiecaną gównoburzę. Nawet po tym jak kilkuset z was się cieszyło że mnie deportowali bo uwierzyliście że za wpis na wypoku mogą deportować z Chin. Znajcie mą łaskę. Nie będę sie już nad wami pastwił.
  A wiecie co jest najlepsze? Najlepsze jest to że mogę zachować swoja stara pracę czyli to samo ale dla alko tatusia.
  Więcej info tu: http://t.m.china.org.cn/convert/c_M250NHbb.html
  A co do nowej pracy to wam nie powiem gdzie zaczynam od przyszłego tygodnia bo wiem jak lubicie na mnie donosić i bruździć. Ale spodziewajcie się zdjęć z mojej pierwszej delegacji. Tak czy siak...wszystko wam wybaczam. Rozumiem wasze frustracje. Głowa do góry! Życie jest piękne!
  #tosachiny #pracbaza #chwalesie #wygryw
  pokaż całość

  odpowiedzi (72)

 • odpowiedzi (27)