Wpis z mikrobloga

Fajna ta apka Starbucksa, taka nie za mała. 812 MB user daty, apka którą używam może raz na miesiąc żeby zamówić kawę xD? Nie znam się zbytnio na mobile dev, ale podejrzewam że napisane przez jakiegoś hindusa który specjalnie się nie przejmował performensem i zapisuje masę niepotrzebnych danych w local storage
#programowanie #programista15k #starbucks #android i trochę #patodeweloperka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jacas - Fajna ta apka Starbucksa, taka nie za mała. 812 MB user daty, apka którą używ...

źródło: comment_1624889013OnUNUGGHIDmQUS2SQEihjH.jpg

Pobierz
  • 14
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@2ubRYlGqXdXxRAzXwRaQQ: cachowanie grafiki, jeśli OP ma apke z 3 lata i regularnie (każda zmiana grafik czyli raz na miesiąc starczy) no to się kumuluje a developer i testrzy ciągle i instalują i odinstalowuja więc się nie zorientowali że tyle tego może być
@jacas:
Patrząc na wielkość apki, spodziewam się technologii crossplatformowej, a patrząc na wielkość zebranych danych spodziewam się, że są dodane różne frameworki, które magazynują mnóstwo różnego badziewia, ale nikt nie wyłączył, żeby magazynowano więcej niż jest potrzebne.
@zibizz1: właśnie apke mam dopiero od kilku miesięcy, telefon kupiłem jakoś na jesień a oni zimą w ogóle bodajże zupełnie nowa wersję wypuścili. Nie wiem czy da się gdzieś dokładnie sprawdzić kiedy zainstalowałem, ale myślę, że mam ją max 8 miesięcy