Wpis z mikrobloga

Już nigdy nie będziesz miał 16 lat
Już nigdy nie będziesz miał 16 lat i nie będziesz zakochany
Niewinnie zakochany
Czystą i prawdziwą nastoletnią miłością
Bez zmartwień o to czy zapłacić czesne, rachunki lub czynsz.
Twoim jedynym zmartwieniem byłoby tylko - jak ściągnąć na tym teście z fizyki we wtorek
Nigdy nie będziesz już miał okazji leżeć pod rozgwieżdżonym niebem ze swoją ukochaną
W ciepłą, sierpniową noc
Rozmawiając o głupotach i patrząc się na siebie jak w obrazek

Nigdy nie będziesz miał okazji być "jej pierwszym" i podczas jednej z "nocy filmowych" odebrać od młodej i niewinnej nastolatki największy symbol jej zaufania - dziewictwo
Nigdy nie doświadczysz już tego magicznego momentu, kiedy po waszym pierwszym seksie, i równie waszym pierwszym orgazmie, ona szepnie ci do ucha "Kocham cię"
Nigdy nie miałeś szansy doświadczyć tego jak młoda i zakochana w tobie po uszy dziewczyna rzuca ci się w ramiona przy każdym spotkaniu
Nigdy nie doświadczysz momentu kiedy dziewczyna zaprosi cię do siebie na "odrabianie lekcji" a kiedy tylko jej rodzice wyjdą, skończycie udawać, że się uczycie i będziecie pieprzyć się przez resztę dnia jak króliki
To minęło bezpowrotnie

A machina czasu nie istnieje a marzenia o nastoletniej miłości do końca życia będą Ci zatruwały myśli
Na początku będzie to frustracja i zazdrość
Potem, wraz z postępującym wiekiem, już tylko narastająca pustka
Starsi zazdroszczą młodym, zazdroszczą im wolnego czasu i możliwości których sami nie mieli

A teraz jesteś już dużym mężczyzną
Masz 25 lat, może nawet jesteś po trzydziestce
Pracę, przed chwilą skończyłeś ważny kierunek
Odebrałeś solidne wykształcenie
Magister inżynier
Praca w korporacji
Solidna pensja
Dobry samochód
Kredyt na dom pod miastem
Musisz pokazać rodzinie powód, aby byli z Ciebie dumni

Czas leci, wszyscy którzy mieli okazję dawno ją wykorzystali przez co...
Wszystkie dobre są już zajęte

I może kiedyś jakaś kobieta o "dobrym sercu" która nareszcie zapragnie się ustatkować zgodzi się na związek
Związek tylko z czystej formalności i korzyści materialnych
I z tyłu głowy zawsze pozostanie Ci już myślenie, że ona miała te wszystkie cudowne doświadczenia już za sobą
A to, co Ty dostałeś to tylko nędzny cień tego co mogłeś mieć 15 lat temu
Gdyby nie to, że jesteś ofiarą słabej rekombinacji genetycznej

#pasta #przegryw #zwiazki #randkujzwykopem #incel
#redpill #nastoletniamilosc #nastolatki #blackpill #harlekinydlaprzegrywow
#milosc
B.....a - Już nigdy nie będziesz miał 16 lat
Już nigdy nie będziesz miał 16 lat i ni...

źródło: comment_1624907908UN6E4aHXVvlnBvAU7y4okU.jpg

Pobierz
  • 22
@chawaje: myślę, że raczej jest to "głośna mniejszość". A przynajmniej liczę na to. Nie wiem, jak ja miałam 16 lat to jedyna dziewczyna w klasie, która przyznawała się, że nie jest dziewicą, była wyzywana od puszczalskich szmat i nikt nie chciał się z nią zadawać, mimo, że bawiła się tak tylko że swoim chłopakiem ¯\_(ツ)_/¯ a to było tylko 12 lat temu, niezbyt chce mi się wierzyć żeby przez tyle lat