Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Eh zle sie czuje ze soba, skonczylem liceum i od roku siedze na bezrobociu.
Jestem dosc rozpieszczony przez rodzicow i na pstrykniecie palcow dostane od nich pieniadze przez co nie mam motywacji do dzialania.
Czuje sie jakby #depresja mnie powoli zabijala, kazdy dzien taki sam, zero znajomych tylko siedzenie przed kompem i co drugi dzien pojscie na silke.
Chcialbym wyjechac na #emigracja i sie troche usamodzielnic, ale moze mnie czekac brutalne zderzenie z rzeczywistoscia :I
Mam wyksztalcenie srednie, ale bez matury jestem - jako jedyny w tej rodzinie, w dodatku moi rodzice sa mega wyksztalceni (studiowali za granica) i za szanowanymi osobami na tle kraju w swoich zawodach.
Sam nie wiem co robic, czy sprobowac i wyjechac na emigracje na jakis glupi magazyn, czy siedziec w polsce i wegetowac z dnia na dzien, a moze po prostu by sie przydal kilku metrowy sznur.
#emigracja #emigrujzwykopem #depresja #niemcy #holandia #skandynawia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60da65d5687918000a216935
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania Jeśli masz takich fajnych rodziców to nigdzie nie wyjeżdżaj. Pomyśl nad własnym biznesem. Jak będzie sensowny to rodzice pomogą Ci rozkręcić. Nie marnuj takiego potencjału jakim jest wspaniała rodzina


@kiszczak: co jest fajnego w jego rodzicach? że mieli go w dupie, sami sie wykształcili i zrobili kariery a go rozpieścili nie troszcząc się o jego przyszłość jedyne obsypując kasą? zajebiści, wow... super - tok rozumowania wykopka, siedzisz przed gierkami i
WYKOP BULWA:
@AnonimoweMirkoWyznania: Wyjazd za granicę to dobra nauczka, ale nie typu że jedziesz na dwa miesiące i zaraz wracasz, tylko jedziesz tam na przynajmniej rok i uczysz się wszystkiego nowego, tylko musisz wpaść w odpowiednie towarzystwo, jak wpadniesz do patoli to nauczysz się tylko jak profesjonalnie walić wiadro i jak na mega potężnym kacu przez cały tydzień dotrwać do weekendu XD. Być może nawet znajdziesz tam motywacje.
@kiszczak: