Wpis z mikrobloga

Hej, mam teoretyczne pytanie dla ludzi podróżujących/wracających do Polski spoza strefy Schengen (w tym przypadku Kanada) - ostatnio zmieniły się zasady i nie wystarczy negatywny test, trzeba odsiedzieć 7 dni na kwarantannie. Czy jeśli kupiłabym dwa bilety (Kanada do np. Paryża, Paryż do Polski), to czy zaliczałabym się do kategorii ludzi wracających z terenu UE? Czy musiałabym np. fizycznie opuścić lotnisko i przejść ponownie kontrolę? Jeśli ktoś posiada informacje na ten temat, byłabym wdzięczna za podzielnie się nimi ʕʔ

Covid przeszłam w maju, więc nie martwię się byciem potencjalnym nosicielem-zabójcą.

#podroze
#koronawirus
Pobierz pollyp0cket - Hej, mam teoretyczne pytanie dla ludzi podróżujących/wracających do Pol...
źródło: comment_16251919173nK7LH1zRKOewm0zhpj2ra.jpg
  • 11
@zjadacz_Cebuli: Miejsce samo w sobie jest cudowne (mieszkam w Vancouver), 10 minut na nogach od siebie mam góry, 15 minut autobusem ocean :) Pogoda tutaj jest bardzo porównywalna z Polską. Pracuje w korpo i czuje się o wiele bardziej doceniona niż w Polsce, szybko udało mi się awansować, fajne jest też to że co miesiąc praktycznie mamy tu długi weekend. Jeśli chodzi o "rozwój osobisty" XD, to na pewno stałam się
@pollyp0cket ja widzę same plusy ( ͡º ͜ʖ͡º) chleba i tak nie jem, na moim mieście wszystkie żule mnie znają więc tego by mi brakowało xD niestety z moimi kwalifikacjami to mógłbym tam jechać tylko jako statysta no chyba że szukają sprzedawców artykułów sanitarnych xD fajnie że Ci się tam podoba, kibicuje wszystkim rodakom za granicą, wypytuję o wszystko nawet tych co w Czechach mieszkają a mieszkam