Wpis z mikrobloga

#ps4 #ps5 #playstation #greenhell

Wczoraj odradzałem zakup gry Green Hell w Playstation Store, ze względu na bug uniemożliwiający grę (zbugowana opcja snu i ekwipunek). Złożyłem wniosek o refund. Wiecie co odpisali?

W związku z napotkanymi problemami prosimy o ponowne zainstalowanie gry, tym razem przy użyciu kabla LAN w celu uzyskania lepszej jakości sygnału i stabilności połączenia.
No tak kuźwa ponowne zainstalowanie gry tym razem przez LAN naprawi wewnętrzne błędy w grze. To tyle jeśli chodzi o mój sentyment do Playstation.

damianooo5 - #ps4 #ps5 #playstation #greenhell

Wczoraj odradzałem zakup gry Green ...

źródło: comment_16252341427XgM7RuXUYZVjn4DbTosUN.jpg

Pobierz
  • 30
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@damianooo5: mi po aktualizacji gry Greedfall pod ps5 nie wykrywa że kupione mam dlc i taką samą odpowiedź dostałem xD

Przykro nam z powodu występującego problemu, postaramy się pomóc.


Przywróć licencje:


Odbuduj bazę danych (tryb bezpieczny, opcja numer 5):


Odinstaluj grę z konsoli, następnie pobierz ją przy pomocy kabla LAN ponownie i zainstaluj.

Mam nadzieję, że to pomoże. Jeśli jednak masz jakieś pytania, daj znać!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Medonix: ja jak kiedyś miałem pada podłączonego pod lapka i jakimś cudem się przełączyć na konsole to mi kupiło z poziomu gry season pass. Bez problemu kasę oddali z tym że do portfela. Więc nie zawsze w Sony odwalają maniane.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@damianooo5: cudowne rady im się skończyły i przekazali moja sprawę dalej.

Twoje zgłoszenie zostało przekazane do administratora usługi Sony Entertainment Network. O jego realizacji poinformujemy Cię w wiadomości e-mail.
@BakaPL: A wykonałeś już łuk i załadowałeś grę z save?
PS: We wpisie napisałem że bug można ominąć nie używając drewnianego łuku. Jednak okazuje się że bug dotyczy każdego typu łuku.
@grundzio12: @damianooo5: infolinia playstation polska to najwieksze gowno jakie istnieje, klocilem sie z tymi #!$%@? 3 tygodnie o usuniecie gry, ktora mam z plusa, bo chcialem kupic wersje deluxe i oni mi potrafili np po paru mailach odpisac, ze nie moge kupic tej gry bo mam ja w plusie XDDDDDDDDDDDDDD