Wpis z mikrobloga

@JestemTruskulem: Zdarza się :) Citi jest ostatnio oblegane bo ma fajne nagrody dodawane do karty i łatwe warunki aby ją zgarnąć. Poza tym z doświadczenia wiemy (i to w różnych bankach), że na telefon to załatwisz tyle co nic ;) Klep wiadomość po zalogowaniu się do banku. Takie życie ¯\_(ツ)_/¯

P.S. Ewentualnie jak masz jakieś konkretne pytanie, które nie wymaga wgłębienia się w Twoją indywidualną sytuację to wal tutaj. Pomożemy :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZarabiajnaBankach: no jasne, ja właśnie sam w sprawie promocji chciałem się skontaktować. Złożyłem wniosek o kartę kredytową (nie mam dostępu do bankowości internetowej, nic wcześniej u nich nie miałem), wiadomo, żeby sobie odebrać Xiaomi xD. No ale jakoś tak mi się kliknęło (nie wiem jakim cudem), że złożyłem wniosek o kartę, ale bez możliwości otrzymania telefonu. No to najpierw próbuję się połączyć z infolinią. Ok, długo się czeka, więc się rozłączam.
@JestemTruskulem: A skąd wiesz, że "złożyłem wniosek o kartę, ale bez możliwości otrzymania telefonu"? W tym banku "ciężko" złożyć wniosek bez jakiejś nagrody chyba, że faktycznie robiłeś to bezpośrednio ze strony banku ale to musiałbyś być "miszczem" ;)

P.S. Nigdy nie licz na pomoc konsultantów. Licz na siebie i "niezależnych specjalistów" ;)

Jak coś to pisz też tutaj => https://zarabiajnabankach.pl/odbierz-telefon-xiaomi-redmi-9-za-przetestowanie-karty-citi-simplicity-od-citibank/ odpowiedzi będą szybciej ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZarabiajnaBankach: kod promocji w dokumentach przesłanych na e-mail, powinien być jeszcze regulamin i warunki odnośnie otrzymania telefonu, a tego nie ma. Porównywałem z inną osobą, która także składała wniosek. No na pewno sprawa jest do wyjaśnienia w takim wypadku, zobaczymy co będzie dalej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZarabiajnaBankach: no z mojej strony ta umowa to jest już chyba "podpisana" (biometria, zgody wszystkie itp.), bo teraz czekam na weryfikację ze strony banku odnośnie moich dochodów i w ogóle. W takim wypadku chyba już nie mogę złożyć kolejnego wniosku, prawda?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZarabiajnaBankach: właśnie tak myślałem, że skoro jeszcze nie ma decyzji banku, czyli umowa jest podpisana tak jakby tylko jednostronnie, przeze mnie, to żeby złożyć kolejny wniosek, no i wtedy bank sam by się ze mną skontaktował w celu wyjaśnienia który z wniosków jest aktualny, czy coś w tym stylu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZarabiajnaBankach: mam jeszcze jedno, ostatnie pytanie. Czy w przypadku odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni (umowa na odległość) będę "zaliczony" jako klient banku? Bo ta promocja jest tylko dla nowych klientów. I tak się zastanawiam, jeśli nie dam rady się do nich dodzwonić, to po prostu, po podpisaniu umowy przez bank, odstąpiłbym od niej. A potem złożył wniosek jeszcze raz. Chociaż nie wiem, czy by mi się już chciało wtedy