Wpis z mikrobloga

Dorzucę coś od siebie

Jesteś bardzo miła osoba nawet z matim kiedyś gadaliśmy że da się z tobą pogadać o problemach martwisz się o innych i jesteś opiekuńczy to są bardzo dobre cechy których w społeczeństwie brakuje.Jurek już Ci to mówiłam musisz siebie docenić


#przegryw #blackpill #bluepill #heheszki
przegro_pisarz - Dorzucę coś od siebie 
 Jesteś bardzo miła osoba nawet z matim kiedy...

źródło: comment_1625330785TPwADYVQZYNWJWAwtYv5QN.jpg

Pobierz
  • 8
@przegro_pisarz: albo to: jest to odpowiedź na pytanie co rozumiesz przez " zły czas dla nas?"

Że może jakbyśmy podjęli decyzję wcześniej lub później o związku było by dla nas lepiej np po skończeniu szkoły ale nie wiadomo nawet jaki byśmy mieli wtedy kontakt poprostu teraz i ty i ja mamy dużo stresu sami nie wiemy czego chcemy i myślę że nie byliśmy na to gotowi
@przegro_pisarz: Brakuje jeszcze: "ze mną to byś nie wytrzymał, ja to taka trochę szalona jestem". 5 lat później roztyta kura domowa z dwójką dzieci, ale maż ma biznesik, wiec chociaż kaska była... Tylko marzenia o karierze muzycznej poszły się #!$%@?ć (a fakt, zadatki były)... Po 10 latach rozwód, bo mąż znalazł młodszy model. Zostały alimenty i gówno prace, max to w marketach na kasie, bo nigdy się wcześniej nie pracowało. Taki
O, to mi przypomniało jeszcze jedną - też miał talent do rysowania. Lubiła badboyów, na spokojnych nawet nie spojrzała. Kilka nieudanych związków, w tym jeden z kolesiem po wyroku, który jeszcze wyciągnął od niej jakąś niezłą kasę i mieszka teraz sama z chorą matką... Data "przydatności do spożycia" już zbliża się do końca, wiec chyba tak już zostanie, ale w sumie życzę jej jak najlepiej bo ta nie kręciła, nie zwodziła tylko