Wpis z mikrobloga

ZAPISZCIE TEN POST BO ZA 3 LATA BĘDZIECIE GO WKLEJAĆ

To co aktualnie dzieje się na Wykopie z Tuskiem to jest kpina,cyrk i udowodnienie wartości tego portalu czyli poniżej zera.Każdy kto ma więcej niż 20 lat pamięta dlaczego wygrał PiS. Każdy tylko robił wszystko byleby Tusk znów nie doszedł do władzy. Cały Wykop był #!$%@? nienawiścią do Tuska tak jak jest teraz nienawiścią do PiSu i kaczyńkiego. Dziś po kilku latach Tusk wraca a Wykopki z pocałowaniem go wielbią nie pamiętając co było kilka lat wcześniej. Aby ktoś mi nie zarzucił. Tak jak mam dość PO tam mam dość PiSu ale widać że w tym kraju nie ma szans na jakąkolwiek inną zmianę lecz z pocieszeniem powiem że teraz wygra Platforma. Przepowiem wam historie tego kraju :

Następne wybory Wielka wygrana PO i myślę że potem kolejną kadencje znów się utrzymają :
-Hurr durr... Za PO cudem wyszliśmy z kryzysu
-Za PO cena benzyny na stacji była porównywalna z dzisiejszą mimo tego że baryłka była o wiele droższa
-Za PO inflacja była mniejsza

Celowo będziemy ignorować złe rzeczy, pomijać niewygodne fakty byleby tylko wygrali a celowo będziemy ukazywać najwięsze błedy PiSu.

Po 8 latach rządów PO, zaczniemy ich nienawidzieć i znów będziemy głosić jak za PiSu było cudownie :
-Kraj było stać na socjalizm a inflacja w kraju była porównywalna do naszych sąsiadów.Czyli mega się wzbogaciliśy
-Wprowadzenie 500+, miliony ludzi było stać na kupno mieszkania na kredyt
-Przeciętnego 18 latka pracującego miesiąc na zleceniu w McDonaldzie było stać na 2 tygodnie wakacji all inclusive za granicą.
-No w sumie gdyby nie ten Kaczyński to partia była idealna.

Ba.. Po 8 latach przewiduje że Kaczyński wycofa się z polityki, a ludzie stwierdzą że gdyby nie Kaczor to PiS byłby idealny xD. Porządzą 2 kadencje i znów miłość do PO i Tuska

Dla tego kraju nie ma ratunku.Dobrze że w 45 roku Hitler popełnił samobójstwo bo też znalazłoby się miliony osób które powiedziałyby że za Hitlera to nie było wcale tak źle xD.

Portal ludzi z wyższych sfer.Przeciętny wykopek zarabia 15k + na rękę a w gorących bitwa w #rozdajo na 5k polubień o kod do pyszne.pl za 10 złotych xD

#polityka #bekazpisu #tusk #gownowpis #gownoburza
  • 13
#!$%@? jak potłuczony. Wśród wyborców, a w zasadzie nie wyborców nie ma bardziej durnego sloganu niż „Nie będę wybierać mniejszego zła”. Polityka to zło i właśnie dzieli się na mniejsze i większe. Ludzie zwyczajnie mają dość tego co się dzieje w związku z rządem PiS-u, więc wolą powrotu PO ze względu na brak innych sensownych opcji. Na pewno nie jest nimi PSL ani jakaś Konfederacja. Druga sprawa jest taka, że wystarczy przeczytać
@JurekWonsik:

Polityka to zło i właśnie dzieli się na mniejsze i większe

Błąd - polityka to zło i trzeba przestać kategoryzować zło. Trzeba zmienić mentalność społeczeństwa w tym kraju. Kraj, który nie ma poważnego kontrwywiadu, wywiadu, militariów, przemysłu stoczniowego, przemysłu energetycznego, własnej polityki międzynarodowej tylko podwieszanie się pod klamkę Berlina, Moskwy, Waszyngtonu, Pekinu nie zasługuje na cokolwiek zwłaszcza teraz w czasie chaosu międzynarodowego, brak służby zdrowia, brak własnej ekonomii, brak własnych
@comamtuwpisac:
Wiesz co jest pewien problem z polską polityką. To co PiS #!$%@?ł to PO nawet o tym nie śniło, są bezczelni i aroganccy. Rozłożyli służbę zdrowia, sądy a nepotyzmem biją na głowę PO. Niestety PO widzi, do czego można się posunąć i ludzie nie będą strajkować, więc po dojściu PO do władzy to samo się niestety potoczy. Mam nadzieję, że jednak nie i PO nie zrobi takich afer jak PiS,
wiekszosc wykopków miala nadzieje ze jednak bedzie "dobra zmiana" i pis majac swojego prezydenta i rzad cos zmieni na lepsze. Nie dosc ze za wiele nie zrobili oprocz rozdawania kasy to tworzą coraz to nowe problemy, konfliktują się na arenie miedzyanrdoowej itp itd