Wpis z mikrobloga

@silv123: @tfuipan: @Drmscape2: @mateuszkapelusz: @MysGG: dodgowanie nie rusza MMR, a więc jeśli byś zdodgował 10 gier tracąc przy tym 100 LP, system zauważy, że jesteś za nisko jak na swoje MMR i będzie dawał Ci więcej LP, aby przywrócić balans, tak więc koniec końców nie zmienia to absolutnie nic oprócz tego, że ładniej wygląda +20 niż +13. Kary za dodge chyba jeszcze nie weszły, aktualnie jest to
@0000000000: znaczy wiesz, to było -10/-15(nie pamiętam już ile miałem przed dodge) za pierwszego dodge(nigdy tego nie robię, ale miałem w teamie na bocie nunu/singed bo zabrali im twitch/lulu). Gram też dosyć sporadycznie i nie licząc tego dodge ostatnio to wcześniej jakoś na początku sezonu mogłem to zrobić. Więc skąd taka duża liczba punktów na - jeśli to był pierwszy dodge od dawna?
@0000000000: Weszły:

While the first two Dodges within 24 hours are still punished as before (3/10 LP penalty and locked out of queueing for 6/30 minutes), the third offense now carries much harder penalties. The 10 LP penalty remains the same, but players will now be locked out of queueing for 12 hours.
@tfuipan: poczytaj co to MMR

tldr Jak masz za małe Win/Lose ratio, to dostajesz coraz mniej LP aż w końcu za wygraną dostaniesz 0 LP albo nawet "minus", bo system widzi cie jako daną rangę i wyżej cie nie pusci xD