Wpis z mikrobloga

Są tu dostawcy jedzenia? Orientuje się ktoś, czy te napiwki w pyszne.pl to idą faktycznie do dostawcy? Miałem sytuację, że przy drzwiach chłopakowi urwała się torebka i wypadło moje żarcie. Szkoda mi się go zrobiło, bo musiał drugi raz dymać i pewnie miał jakieś nieprzyjemności z szefem. Wbiłem napiwek, a później jedzenie dostarczył już ktoś inny. Innym razem typek dostarczył mi gorąca pizzę, idealnie o czasie, to też rzuciłem napiwek. Nie traktuje ich jako "obowiązek", ale jak ktoś ładnie się wywiązuje, to te 10 procent dodam. No i właśnie - sponsoruję knajpę czy dostawców?

#gastronomia #pysznepl #pytanie #pyszne #dostawa
  • 29
@Promilus: w uberze zależy od partnera, niektórzy koszą prowizje od nich, inni całość a jeszcze inni zostawiają kurierowi 100%. Dlatego zamiast pytać się jak partner się z nim rozlicza wolę dać do łapy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Promilus: Jeżeli dostawę realizuje kurier Pyszne, to idzie bezpośrednio do niego - jeżeli dostawę realizuje restauracja poprzez swoich pracowników pieniądze idą do restauracji, i szczerze nie liczyłbym że w tym drugim przypadku dostawca te pieniądze zobaczy

@RudyLis: dokladnie. U nas Janusz nigdy nie wypłacał nam napiwków z pysznego xDDDDDD nikt nie wie jakie to były kwoty miesięcznie, ale mogły być spore