Wpis z mikrobloga

Wielu mówi jak jest, JA mówie jak będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)- .
Wpisy zamierzam tagować #kryptoanaliza, chętnych zapraszam.

A w dzisijszym odcinku:
I. Analiza targetów spadków BTC, dołek obstawiam na 12/13 lipca, argumenty:

1. Analiza techniczna klina - 30,5k realna, 29k - wynikająca z formacji ale nierealna
2. fibonacci 31,5-30,5k
3. kontrakty tj pozycje inwestorów 31,5k

Jak widać otrzymujemy z roznych metodologii ocen- podobne wyniki (zblizony zakres fluktuacji ceny).

II. Prawie tak samo wygląda sprawa na ETH:

1. przebicie dolem formacji flagi- target 1950
2. fibo 1950
3. kontrakty - price box - 1900-2100

Zatem spadki BTC 12%, ETH 17%. Proporcja wiekszych spadkow na ETH jest zachowana (eth ostatnio mocniej roslo, bdzie teraz mocniej spadało)

Co jeszcze:
- brak widocznej przewagi long/short kontraktów terminowych na CME
- dalszy spadek open interest na rynku kryptowalut. Ciekawe zee jest on podobny w instrumentach regulowanych jak i nieregulowanych. Potwierdzałoby to zjawisko hedgowania pozycji.
- wykresy sugerują prawdopodobne zmniejszenie zmienności ceny (volitility) przynajmniej na 2 tygodnie

Wczesniejsze komentarze, wykresy tutaj:
https://www.wykop.pl/wpis/58937695/miesiac-wzrostow-kryptowaluty/#comment-209158667
https://www.wykop.pl/wpis/58938607/wykresy-eth-i-btc-fioletowe-linie-srednia-cena-z-p/#comment-209160149
https://www.wykop.pl/wpis/58810627/na-szkoleniach-za-kilka-lub-nascie-tysiecy-nikt-wa/

#kryptowaluty #ethereum #bitcoin #btc
  • 18
@Dymass: aint gonna shut up or take ur stuff, bo analizy wrzucam samemu sobie (z roznych powodów np braku motywacji do zajęcia pozycji czy chciwosci). Posiadając publiczność, mam mocniejsze parcie na osiągnięcie zysku (bo coraz rzadziej mi sie chce spekulować). Zatem w ramach wdziecznosci za obecnosc, wrzucam analizy na bazie ktorych zajmuje pozycje (tyle, ze wykreesow nie tlumacze, raczej nie sa zrozumiale, ale moze ktos coś sobie z nich wyciągnie
@jzbm: spada szybciej od BTC? ano spada szybciej. Nie podobalo ci sie moje uproszczenie? przykro mi
tylko przewiduje przyszłosc, niczego tu nie tlumacze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Fangu: Mordeczko o 1 dzień się pomyliłeś z tym 31-32k na bitku, ale podziękowania się należą leciał short x100 z 34100, i short x100 z 2155 eth dzisiaj przed 11 zamknięte i wjechał long. Z fartem tam i pisz co dalej robimy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PolskiCzarnuch: Tym razem nie miałem 'czucia' i kwoty na lewarach nie były jakieś wielkie, short + long na eth jakieś 400$ i short na bitku dalej sjest grany bo zamknąłem tylko eth
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PolskiCzarnuch: Tu nikt nie daje porad inwestycyjnych, najwyżej da swoje przemyślenia ale nikt nie powie kup albo nie kup. Wszystko zależy ile możesz stracić i czy paper hands czy nie. Ja gdybym wczoraj nie zamknął shorta na axs ze stratą, to dzisiaj bym miał +2300$ :) Ale straty wychodziły poza moje zasady i musiałem się ratować mimo, że tylko minuta dzieliła mnie od utrzymania pozycji. Tym razem zamknąłem i to był