Wpis z mikrobloga

#xkom #rtx3080

Witam,

Zapraszam na priv każdą osobę oszukaną podobnie jak ja przez sklep @x-kom - chodzi oczywiście o zakup w zeszłym roku (w moim przypadku we wrześniu, w dniu premiery) kart graficznych rtx 3080. Sklep bezczelnie pogrywa sobie z nami wciskając kit że cytuje "zajmuje Pan miejsce w kolejce nr 30". W moim przypadku wystosowałem już pisemną reklamację wysłaną listem poleconym, dostałem bełkotliwą, rzecz jasna negatywną odpowiedź napisaną przez jakiegoś wynajętego papugę. Sprawę zgłosiłem do miejskiego rzecznika praw konsumenta - który zasugerował również "zebranie się do kupy" i wszczęcie procedury zbiorowej w UoKiK i / lub zgłoszenie tego do sądu cywilnego.

Także zapraszam na priv - dość tej kpiny ze strony oszusta, należy zacząć działać grupą - jestem pewien że wielu z Was jest w identycznej sytuacji i ma już przygotowane wszelkie dokumenty, długą korespondencję ze sklepem, wnioski reklamacji itp. itd. Sklep obecnie bezczelnie sprzedaje różne modele rtx 3080 - rzecz jasna zapewne te, których nie było w dniu premiery - a nam każe czekać w nieskończoność. To po prostu plucie prosto w twarz i jawne oszustwo.
  • 9
@zabtak: Rozumiem ja swoją kartę kupiłem z rynku wtórnego. Bo mnie też sklepy zlekceważyły. Powiedziałem sobie że na mnie nie zarobią. Skoro ważniejsi są kopacze krypto walut. Ja już w sprzęt zaopatruje się na rynku wtórnym, czyli używany sprzęt.
@zabtak: dokładnie nie można im darować ja tez nie chcę im odpuszczać za ten przekręt też jestem jednym z czekających od roku na RTX 3080 zbieracie ekipe na jakiś pozew zbiorowy ja się pisze bo jestem wkur... już do granic możliwości tym ich bełkotem jeszcze mają czelność opowiadać te banialuki o słabej dostępności panowie trzeba to ruszyć bo to za długo trwa łączmy siły.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zabtak: mam to samo z 3060ti. #!$%@?. Karta już dawno skołowana od owocowych ale tym #!$%@? z xkom nie odpuszczę. To był mój ostatni zakup w tym sklepie. Od grudnia 120 w kolejce (°°
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zabtak: Kupiłem dzień po premierze MSI GeForce RTX 3080 VENTUS 3X OC 10GB GDDR6X i wiadomo było napisane że dostawa już za kilka dni. Skończyło się tak że czekam do dzisiaj a kolejka się ruszyła ze stycznia z 280 miejsca na 250. Jeżeli nadal kombinujesz jakieś pozwy zbiorowe itp to daj znać. Towar opłaciłem od razu.