Wpis z mikrobloga

Do wszystkich tych motocyklistów, którzy uważają, że to kierowcy są winni, bo nie patrzą w lusterka. Byłem dla was wyrozumiały, ale jesteście po prostu niebezpieczni i mam nadzieję, że będę was jak najrzadziej spotykał, a najlepiej wcale.

Motocyklista zabił siebie i kierowce. Kobieta osierociła dzieci, a samochód dachował i został na boku. Licznik zatrzymał się na 220 km/h.

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc-amp/2021-06-23/krasnystaw-motocykl-przewrocil-auto-dwie-ofiary-zdjecia/

To tylko jeden przypadek z wielu, ale zastanówcie się zanim przekręcicie manetkę.

#motocykle #motocyklisci #polska #kierowcy #motoryzacja
bukmacher-z-kapelusza - Do wszystkich tych motocyklistów, którzy uważają, że to kiero...

źródło: comment_1625943560hHN4gNxhgmjeBrPcUKbNjo.jpg

Pobierz
  • 114
@dawid131: To znaczy zacznijmy od tego, że pewnie gość w momencie jak zobaczył ten samochód to zaczął hamować, także tak naprawdę nie wiemy ile mógł faktycznie jechać a z jaką prędkością faktycznie uderzył. A druga sprawa, oglądam sobie czasem różne kompilacje wypadków na motocyklach na YT, i często widzę jak gości z powodu tzw. panic braking dosłownie stawia bokiem, jeżeli w tej sytuacji również by go postawiło bokiem, to wtedy nie
@MtEverest: Niee no na bank zapierdlalał ale bez przesady….
Ludzie przy wypadkach z motocyklami zawsze podkręcają dramaturgię
Rok temu zabił się rugbista arki 3km od mojego domu, fakt, pewnie jechał powyżej 50 ale na tej drodze osobówki tez jeżdżą 100,
Kierowca samochodu stojącego w korku nagle chciał zawróć i wyjechał przed motocykl.

W internecie następnego dnia w komentarz ludzie pisali, ze jechał 200 na jednym kole xD