Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć, jak się zarejestruję na szczepienie i pójdę do tego punktu, w którym się zarejestrowałem, to co mam mieć ze sobą i co w ogóle tam się robi? Wiem, że to może debilne pytanie , ale mam autyzm i naprawdę bardzo by mi pomogło, jakbym wiedział czego mam się spodziewać i co powinienem robić. #szczepienia #koronawirus #covid19

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60e9c485ae4a3c000a405bcc
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: Hej, to tak:
0) Idziesz
1) Mierzą Ci temperaturę na miejscu
2) Dają taki formularz i wyślą do pokoju by go wypełnić. Wypełniasz tam swoje dane osobowe, stan zdrowia etc.
3) Idziesz z tym do innego pokoju gdzie masz lekarza kwalifikującego, on zada parę pytań, odhaczy Cię.i przekaże do szczepienia
4) Szczepią Cię
5) Idziesz do kolejnego pokoju gdzie odczekujesz 15 min
6) Idziesz do domu
@AnonimoweMirkoWyznania: Nic nie musisz mieć. Na wejściu zmierza Ci temperaturę, później wypełnisz kwestionariusz dotyczący zdrowia, oddajesz na recepcji i kierują się do „lekarza” lub innej osoby która wypyta Cię o te rzeczy które zaznaczyłeś w formularzu i zapyta jak się czujesz itp. Później dostajesz szczepionkę i kartke z numerem dawki i terminem drugiego szczepienia (moderna, astra i pfizer) i przechodzisz do poczekalni na 15 min i tyle. Analogiczna sytuacja przy drugiej
@AnonimoweMirkoWyznania: musisz mieć ze sobą akt chrztu, zaświadczenie od proboszcza, dyplom ukończenia szkoły podstawowej i dowód tożsamości. przy wejściu możesz trafić na jakieś zwłoki, uważaj żeby się nie potknąć.

Potem już z górki, podpisujesz zgodę na udział w eksperymencie medycznym, prowadzą cię na salę egzekucji, dostajesz zastrzyk a potem odprowadzają Cię do kostnicy
@AnonimoweMirkoWyznania

Pytają na którą godzinę jesteś
Mierza temperature
Dają formularz
Idziesz z tym do okienka
Pani prosi cię o dowód osobisty i formularz
Oddaję ci to wszystko i daje karteczkę od szczepienia
Kieruje cię do lekarza
Pani która stoi przy wejściu do lekarza kieruje cię gdzie masz iść
Wchodzisz do lekarza, dajesz formularz
Pyta cię o choroby i leki
Oddaje formularz
Wychodzisz i osoba dalej cię kieruje do zabiegowego
Wchodzić do pielęgniarki
Weź dowód osobisty najlepiej. W moim przypadku akurat nie był sprawdzany, przebiegało to następująco:
1) kolejka do budynku, bo mimo zapisów na godziny każdy ma przyjść jak chce
2) w kolejce pani mierzy temperaturę i podaje do wypełnienia formularz, gdzie pytają o pesel i stan zdrowia
3) wejście do budynku, pielęgniarka zabiera i sprawdza formularz, znajduje karteczkę z numerem seryjnym szczepionki oraz moim nazwiskiem i przekazuje mi ją
4) skierowanie do sali,
SzczęśliwyNiebieskipasek: Wypełniasz ankietę, którą dostaniesz w rejestracji. Ankieta jest dostępna w sieci, więc możesz sobie ją wcześniej wypełnić i mieć mniej stresu. Wydrukować, wypełnić. Na miejscu poszukać rejestracji "Dzień dobry, przyszedłem na szczepienie", mówią o ankiecie to im pokazujesz (wypełnioną w sposób umożliwiający szczepienie). Jak nie wiesz to pytaj ,gdzie jest lekarz. Patrzysz czy jest kolejka. Idziesz jak przyjdzie twoja kolej. Bądź tak 5-10 minut wcześniej. Czasami nawet kolejek nie ma.
CharyzmatycznyHultaj: Moim zdaniem sobie szkodzisz zadając to pytanie mirkom a nie pani w recepcji. Naucz się zadawać pytania ludziom na żywo. To nie przypał, a musisz się tego nauczyć żeby funkcjonować. Nawet może być lżej pielęgniarkom gdy ktoś się ich słucha.
Weź dowód osobisty. Zawsze bierz dowód osobisty gdy będzie potrzeba identyfikacji Ciebie z jakiegokolwiek powodu - w pociągu z biletem imiennym, sprawy urzędowe, w banku itp. W razie wątpliwości -