Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tanczacy_z_Ryszardem: nie trzeba, ja kiedyś jeździłem tymczasowo z 1 nową tarczą, a druga nie dość, że bardzo stara, to była nierówna. Hamowałem mocno i nawet żadnej różnicy nie widziałem. Ale zaraz ci ktoś napisze, że musisz wymienić, do tego jednocześnie klocki i wszystkie opony, a przy okazji hamulce z tyłu, bo na bezpieczeństwie się nie oszczędza xD
@srogie_ciasteczko jak jest rant, kwalifikacja do wymiany.
To ze Ty jeździsz na jednej nowej tarczy, drugiej starej, wiele tłumaczy xDddd pewnie opony 15 letnie tez polecasz, dodatkowo różne na tej samej osi, bo przecież auto tez pojedzie xD

Xddd wykopowy ekspert,, idz doradzaj kolegom, ale lepiej zeby autami nie wyjezdzali poza miejsce parkingowe. Wazzup powinien na lekcje przychodzić

stac na konia, stac na owies, i tak na bezpieczeństwie sie nie cebuli. Dokladnie.
@sopelowski o #!$%@?, naucz się pisać sebiksie xD wiele lat temu tak tymczasowo jeździłem starym autem w pracy, które bez problemu przechodziło przeglądy, ale już się zesrałeś xD

I oczywiście własnej wiedzy ani doświadczenia nie masz żadnego, ale coś tam słyszałeś, więc się wymądrzasz. "Kwalifikacja" xDDD