Wpis z mikrobloga

Czołem Mireczki i Mirabelki przy tym pięknym, niedzielnym popołudniu!

W imieniu mojego różowego paska, chciałem zorganizować #rozdajo: do wygrania kolczyki z żywicy robione technologią UV z zatopionymi niezapominajkami, które widoczne są w załączniku.
Warunkiem wzięcia udziału w rozdajo jest zaplusowanie tego wpisu - tyle i aż tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jutro w okolicach godziny 20:00 wśród plusujących zostanie wylosowany zwycięzca przez mirkorandom / mirkolos - informację o losowaniu podam w tym wpisie i zawołam zwycięzce. Koszt wysyłki również jest pokryty :) Do tego zwycięzca otrzyma te kolczyki zapakowane w naprawdę oryginalny sposób - klik.

Przy okazji chciałem troszkę rozreklamować dzieła mojego różowego i zachęcić was do zostawienia like na fb / follow na instagram.
INSTAGRAM - kawalek_lasu - klik
FACEBOOK - klik
No i krótkie backstory ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przygodę z robótkami ręcznymi mój różowy zaczął już w okolicach 12 roku życia, gdy robiła bransoletki, głównie shamballa, z koralików i że sznurków.
Następnie zajmowała się biżuterią z modeliny, malowaniem obrazów, obrazami metodą string art.
Obecnie skupia się głównie na robieniu biżuterii z żywicy i haftowaniu. Przygodę z tym co robi obecnie rozpoczęła około rok temu, gdy okazało się, że choruje na chorobę autoimmunologiczną w wyniku której przez pewien czas nie mogła podjąć się pracy.
Ostatnimi czasy jej produkty cieszyły się ogromnym zainteresowaniem na pchlich targach (zdjęcie w komentarzu). Wyjątkowo pozytywny odzew ludzi, którzy docenili jej wyroby, skłonił ją ku rozszerzenia swojej działalności o internety... i o wypok ( ͡° ͜ʖ ͡°) Także jeżeli jesteś różową i szukasz oryginalnej biżuterii hand-made, lub jesteś niebieskim i szukasz unikalnego prezentu dla dziewczyny, żony, matki, babki czy kochanki, to jesteś w dobrym miejscu ()

#rozdajo #bizuteria #rekodzielo
Ushguli - Czołem Mireczki i Mirabelki przy tym pięknym, niedzielnym popołudniu!

W ...

źródło: comment_1626010471fhJXQebWOwSqF5AXTiNwvt.jpg

Pobierz
  • 35
@Ushguli ode mnie tylko mała przestroga:

Niech różowa naprawdę uważa na żywice UV. Bardzo dobrze wentylowany (duży!) pokój to minimum, najlepiej do tego porządna maska lakiernicza.

Dla użytkownika nie ma żadnego zagrożenia bo dostaje żywice już stwardniałą, ale sam proces wiązania w szczególności żywicy UV jest mega toksyczny i serio trzeba na to uważać, szczególnie że przy rękodziele nie używa się paru gram jak przy paznokciach.

No i szczere powodzenia z biżuterią
@bkwas a czy to samo dotyczy się zwykłej żywicy epoksydowej i utwardzacza? Kupiłam taki zestaw do robienia żywicy mamie i teraz mnie nastraszyłeś trochę