Wpis z mikrobloga

Skończyłem Bards Tale IV i naprawdę jestem zadowolony. Zanim jednak kupiłem grę to sporo o niej poczytałem, a ona okazała się taka jakiej się spodziewałem i oczekiwałem.

Nie jest do gra dla wszystkich, raczej dla takich którzy lubią zagrać w szachy, bo ta gra to zestaw logicznych zagadek z bardzo fajną i taktyczną walką oraz paskudnie brzydką grafiką.

Widziałem ją na PC i wygląda zdecydowanie lepiej niż wersja na #ps4 którą ogrywałem na #ps5 ale nawet i tak jest ona mocno odbiegająca od obecnych standardów, a to całkiem świeża gra jest. Potrafiła się czasem wysypać, ale że zaczynając nową grę można ją sobie całkiem dobrze skonfigurować to miałem opcję dowolnego sava włączoną.

Fabułą jest bo jest, mnie nie wyciągnęła ale to nie jest gra w którą się gra dla fabuły. Jak oceniam ogólnie gre? Zrobiłem w niej opcjonalnego questa z dużo mocniejszym przeciwnikiem niż główny boss, jestem jednym z chyba 3,3% tak mi się ta gra podobała.

Moja ocena: 8/10

Pozostałe gry które ograłem:

Uncharted 4 - 9+
Control - 9+
GoW - 9
Astro - 9
Bards Tale IV - 8
Uncharted 2 i 3 - 8
Shadow of the Tomb Raider - 8
Ratchet i Clank - 7
Detroit: Become Human - 7
Tomb Raider - 7
InFamous SS - 6
Uncharted 1 - 5+
Rise of the Tomb Raider - 4

Pobierz
źródło: comment_1626076700XsLfmvHBtiZjqcPa2QDOrZ.jpg
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zielony_Ogr: Mamy dość podobne oceny. przed kilkoma dniami skończyłem Raczeta i Klanka - też dałbym 7/10. muszę upolować Control na promocji.
Titanfall 2 jest akurat na promce za 18-19 zł w jakiejś bogatej wersji :D u mnie już na dysku.
Kolejny będzie Warhammer: Chaosbane - mocny deficyt dobrych hack&slash'y na PS4 a słyszałem dobre opinie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zielony_Ogr: skończył mi się roczny "Plus" tuż przed Control. Nie przedłużam na razie bo nie gram w multi, a gierki z plusa są zwykle po 40 zł używane. Przez rok zagrałem może w 3-4 tytuły.
W oczekiwaniu na dlc do Cyberbąka2137 mam na liście Titanfall 2, Chaosbane i RDR2 ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Obywatel_Kondominium: mało przeciwników było, mogli być bardziej urozmaiceni, ale zagadki super i fajnie, że podzielone na etapy gdzie raz jakieś duszki raz te rynny z krwią, nie nużyło to.

W grze mam spędzone 80h tylko to liczy tez czas na pauze w czasie obiadu, ale do żadnej innej gry które do tej pory ograłem tak mnie myślami nie ciągneło, a jak zasiadałem to wsiąkałem. Żona na mnie zła, że gram w
@Zielony_Ogr: No tak, z czasem się wkradało trochę powtarzalności już i walki często wyglądały podobnie, ale chociaż przeciwnicy w miarę byli coraz silniejsi. Najbardziej mi się chyba podobały te drzewka rozwoju i masa możliwości kombinacji/buildów drużyny/postaci. Eksploracja i muzyka też świetne.
Najbardziej mi się chyba podobały te drzewka rozwoju i masa możliwości kombinacji/buildów drużyny/postaci. Eksploracja i muzyka też świetne.


@Obywatel_Kondominium: o dokładnie! Ja tych żetonów nakupowałem i 4 bohaterów stworzyłem, (swoją drogą fajnie, że gadaja z drużyną) i tych podstawowych przerabiałem, fajnie można te ataki ich łączyć. Fajny był ten quest na 99 walk, ale tam wpadło expa()

Ogólnie to mi jeszcze jedna walka
@Zielony_Ogr: Żonglerka bohaterami była dosyć spora, ale przeważnie grałem na początku chyba woj, 2x mag i łotrzyk melee a później jeszcze dodatkowo drugi woj i bard. Bard mnie trochę odrzucał tym zmuszaniem do chlania, później się przydał trochę do typowo właśnie wyciszania czy nawet leczenia jeżeli dobrze pamiętam (o ile to nie mag był u mnie healerem).

Modliszkę pamiętam, miałem kilka podejść ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@abralinc: a jakieś inne H&S w stylu diablo 3?
PoE dla mnie przekombinowane i naje*ane drzewko skilli że nie wiadomo co do czego bez siedzenia na forach i czytania buildow.