Wpis z mikrobloga

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

#p0lka #bekazrozowychpaskow #przegryw #heheszki #bekazlewactwa
amantadeusz - xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD...

źródło: comment_1626114729AfSN1D7awBNU6kNuZkKM7h.jpg

Pobierz
  • 82
@amantadeusz: seks z niepolakiem, największa zbrodnia z oczach przegrywów. Coś mi się wydaje, że te 50k na tydzień które zarabiasz, jest równie prawdziwe, jak moje serbskie korzenie (a jestem 100% Polakiem), chyba że jesteś jakimś mitycznym super przegrywem, który jest w 0,1% najbogatszych ludzi w Polsce, a p0lki i tak nie chcą na niego spojrzeć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jkarnic: Akurat globalnie w Europie p0lki mają skrajnie niski status społeczny [pic rel powyżej], więc zupełnie się nie przejmuję jakąś tam Mają, która po prostu była skazana genetycznie na jakiegoś biednego kierowcę ubera z pustyni. W przeciwieństwie do nowoczesnych i postępowych Niemek czy Szwedek, które takich mężczyzn omijają szerokim łukiem. Sam to zrozumiesz, jeśli kiedyś opuścisz granicę swojego powiatu.

Bardziej bawi mnie to, że jej 'feminizm' to były po prostu bardzo
więc zupełnie się nie przejmuję


@amantadeusz: wcale nie klepiesz kolejnego posta, o złym polkach i feministkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Sam to zrozumiesz, jeśli kiedyś opuścisz granicę swojego powiatu.


@amantadeusz: ale co tu do zrozumienia, ja mam w dupie kto sie z kim rucha

Ale chyba bardzo mocno musiało cię to zapiec


@amantadeusz: to prawda, random z internetu powiedział że zarabia 50k i mnie zapiekło
3/4 Europy uważa twoje rodaczki za mało wymagające wory na spermę.


@amantadeusz: jestem liberałem, niech robią co chcą. Ja każdą osobę oceniam z osobna, jak trochę się pozna ludzi i wyjedzie poza granice powiatu, to tak jest. I 3/4 Europy tak raczej nie uważa, bo jednak 3/4 Europy także nie generalizuje i nie ocenia wszystkiego przez pryzmat, bo łoni tacy są. Wyjdź, przekonaj sie.
wcale nie klepiesz kolejnego posta, o złym polkach i feministkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@jkarnic: Oczywiście że klepię. To ja stworzyłem tag p0lka w celu edukowania moich rodaków. Akcja przynosi świetne efekty i narracja bardzo szybko się zmienia na naszą korzyść. Już w zasadzie tylko całkowite przegrywy i stare Janusze nie rozumieją niskiego statusu matrymonialnego p0lek.

ale co tu do zrozumienia, ja mam w dupie kto sie