Wpis z mikrobloga

A więc stało się, całe 2 doby spędzone nad moimi dogłębnymi badaniami o Ukrainkach w końcu przyniosły owoce. Naprawdę, mam się czym z wami podzielić.

Na początku odsyłam do 3 poprzednich postów ułożonych chronologicznie:

1-https://www.wykop.pl/wpis/59017369/zrobie-dzisiaj-eksperyment-zaloze-tindera-i-przez-/
2-https://www.wykop.pl/wpis/59029073/a-wiec-tak-mialem-dawac-znac-to-daje-odsylam-dla-t/
3-https://www.wykop.pl/wpis/59038805/w-czasie-kiedy-nasz-eksperyment-polaka-na-ukrainie/

142 pary w 48h, (według mojego zdania, koleżanek i doświadczeń z życia jestem w kategorii mordowej 7/10, na początku szło słabo miałem 38 par w 24h, ale był to Lwów, później wstawiłem ładniejsze zdjęcia i przeniosłem się na wschód, tam czułem się jak istny Chad, dziewczyny tak samo piękne, ale widać, że biedniejsze np. po autach czy ciuchach)

Teraz odpowiem na kilka na pewno interesujących was pytań:

1-Kto jest ładniejszy, Polki czy Ukrainki?
Według mojego osobistego zdania Ukrainki mają bardziej kobiece kształty, a już na pewno bardziej je chcą uwidocznić, Polka jest bardziej skryta, i to jednak statystycznie na Ukraińskim tinderze spotykałem 1 wieloryba na 10 naprawdę ładnych lasek, na Polskim rynku mamy 2 razy więcej tuczników. Kobiety są piękne tu i tu, ale proporcjonalnie lepiej to wygląda na Ukrainie, tutaj 70% kobiet pokazuje swoją figurę na zdjęciu. Ale dużo jest też karyn wyglądających w wieku 20 lat jak 35+.

2- Kto ma trudniej, Ukrainiec u Ukrainki czy Polak u Polki?
Odpowiedź jest bardzo prosta i jednoznaczna, Polak u Polki ma dużo łatwiej, hipergamia na Ukrainie jest na poziomie co najmniej dwukrotnie wyższym niż u nas, na wschodzie uczą kobiety, że to mężczyzna ma je utrzymywać, one są tylko od pieszczot. Wyobraźcie sobie sytuację, że w kraju macie jedne z najpiękniejszych kobiet na świecie, (kto był np. we Lwowie, może to potwierdzić) a Wy jesteście saszkami pracującymi na budowie za 5000 hrywien (700zł), i musicie konkurować z Niemcami, Polakami, Słowakami czy Rumunami którzy przyjeżdżają po wasze kobiety które w 70% pragną tylko Europejskiego obywatelstwa. Urodzenie się jako typowy Mirek na Ukrainie to jak przegrać życie trzykrotnie, nie dość, że jesteście biedakami, to macie na tyle cywilizowane społeczeństwo, że uprowadzenie ładnej Nataszki nie wchodzi w grę, w dodatku one mają wobec was wygórowane wymagania. Współczuję wam Ukraińcy, przeżywacie tam gehennę, jeżeli jest chociaż 1 kolega za wschodu czytający tego posta, niech się wypowie.

3-Kto jest przystojniejszy Polak czy Ukrainiec?
Również prosta i jednoznaczna odpowiedź - jest to Polak, stworzyłem na szybko drugie konto, jako Ukraińska kobieta chcąc przeszukiwać mężczyzn, Ukraińcy, może i są lepiej zbudowani, dużo osób afiszuję się kaloryferem na zdjęciach, tak niestety mają często okrągłe, przepite, czerwone i zmęczone życiem twarze. Ukrainki dużo bardziej wolą Polaków nawet jeśli chodzi o wygląd, mam jedną konwersację na której dowiedziałem się od przypadkowego Dimy, jak Ukrainki traktują Ukraińców za granicą, po prostu mają ich za śmieci, nie przesadzam, Ukrainiec dla Ukrainki za granicą to wyrzutek i margines społeczeństwa. Skipując przez dobre kilkadziesiąt minut profile Ukrainców nie natknąłem się na żadnego, powtarzam żadnego Oskarka Developerskiego, banana czy syna oligarchy, było co prawda kilka Chadów, ale nie byli to nadludzie Gigachady z szczękami tak kwadratowymi, że można byłoby na nich ostrzyć miecze.

4-Kto jest łatwiejszy, Ukrainki czy Polki
Spędziłem swego czasu dużo godzin na Polskim tinderze, chwalenie się dupą na pierwszych zdjęciach z brzegu to były jednostki, na Ukrainie jest tego bardzo dużo, tutaj niektóre kobiety wprost proszą się o bogatego sponsora, nawet tego nie kryjąc.

5-Z jakimi kobietami mnie sparowało?
Dosłownie miałem wszystko, od studentki medycyny czwartego roku (swoją drogą mocne 7+/10, cały czas do mnie pisze ( ͡° ͜ʖ ͡°), po farmaceutkę z wyglądu 8/10 czy kelnerkę podchodzącą pod 9/10, były też panienki szukające ewidentnie sponsora, jedna mi płakała przez 10 wiadomości, jak bardzo chciałaby zobaczyć Hiszpanie, kobiety myślą tam tylko o ruchaniu, kierują się instynktem zwierzęcym niczym gady.

6-Z jakimi Ukraincami mnie sparowało?
Zazwyczaj był to typowy Ivan kurier czy Dimitri który zjechał na wakacje do kraju po 10 miesięcznym #!$%@? w Polsce, tematy były ciekawe, dowiedziałem się o konflikcie z Węgrami, zaostrzonej sytuacji na Wschodzie czy emigracji połowy ludzi z wschodu kraju do Kijowa, ale chyba nie o tym chcecie czytać).

7-Na co patrzą Ukrainki?
Jak słusznie zauważyło kilku Mirków w komentarzach pod poprzednimi postami, jest to auto, samochód na wschodzie jest wyznacznikiem statusu społecznego, niczym na Polskich wsiach 10 lat temu, masz lepszy samochód? to jesteś lepszy, tyle, że auta tam przez biurokrację i podatki kosztują 2 razy tyle, a Ukrainiec musi na nie pracować dodatkowo 4 razy tyle co Polak, Saszki wypruwają sobie flaki przez 10h w robocie żeby tylko kupić 18 letni, zamiast 20 letniego BMW, bardzo przykre.
Jak się mnie pytały o zawód to najczęściej pisałem, że jestem programistą w Polsce, albo kierowcą tira w Niemczech, w obu przypadkach dało się wyczuć, że miały mokro. Coś jak Polki kiedy usłyszą, że jesteś adwokatem albo lekarzem.

8-Czy Ukrainki są bardziej otwarte od Polek?
Zdecydowanie tak, może pierwsze nie napiszą, ale jak tylko zaczniesz rozmowę, to one ją na siłę ciągną, no ale jestem Polakiem, ciekawe jakby to wyglądało z konta Saszki?

9-Czy tinder na Ukrainie podbuduje waszą samoocenę i poczujecie się jak prawdziwi mężczyźni?
Tak, zdecydowanie.

10-Czy mielibyście szansę u Ukrainek 8-9/10?
Jeżeli nie jesteście mocnym 6+/10 to NIE, one mają już sponsorów którzy płacą abonament w formie dostępu do cipy, mają zdjęcia przy drogich autach, jeżdżą na wakacje do Hiszpanii, zdjęcia są na tinderze jak i na ich instagramach, ale o tym pisałem już w poprzednim poście.

Na tym skończymy pytania, jeżeli macie jeszcze jakieś to zadawajcie je w komentarzach, postaram się odpowiedzieć, oczywiście informacji zebrałem dużo więcej, dostałem również ciekawe wiadomości na priv, dlaczego Ukrainki chcą Polaków, pisane przez same Ukrainki do przyjacielów, Jak Ukrainiec wygląda w oczach Ukrainki w Polsce, etc...
Ale osobistych wiadomości nie będę tutaj udostępniał.

Mógłbym o tym pisać jeszcze więcej, ale nie wiem czy wszyscy by chcieli czytać taką lekturę.
Moje wnioski?
Szanujcie Polki, wiem, dziwnie to zabrzmi, ale tak, muszę to powiedzieć, Polki to porządniejsze kobiety, może troche brzydsze, ale porządniejsze. Oczywiście zdarzyły się miłe Ukrainki, które opowiadały o zabytkach i chęci pomocy np. z znalezieniem fajnej knajpy, ale była to mniejszość, a może dlatego, że byłem na tinderze? - nie wiem.

Zdjęcie dla uwagi, wszystkie dziewczyny tam się nagminnie chwalą figurą, nie powiem, że mi się nie podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No, ale czy tak z twarzy powinna wyglądać 20 latka?

Plusujących zawołam w komentarzach.

Mam do was 2 propozycję, we wcześniejszej ankiecie wygrała opcja sprawdzenia jak Przegryw 3/10 pracujący na taśmie w fabryce poradzi sobie z karierowiczkami w hipergamicznej Warszawie, ale mam też ciekawą opcję tj. "jak poradzi sobie typowy Saszka budowlaniec na Ukrainie, ze swoimi kobietami, tylko tutaj potrzebna jest osoba ze znajomością Ukraińskiego)
#tinder #randkujzwykopem #ukraina #przegryw #logikarozowychpaskow #blackpill
GlenGlen12 - A więc stało się, całe 2 doby spędzone nad moimi dogłębnymi badaniami o ...

źródło: comment_1626116201CBGiXo6CaHlimXGug69lnd.jpg

Pobierz

Co ciekawsze?

  • Przegryw w Warszawie 47.4% (1149)
  • Saszka na Ukrainie 52.6% (1273)

Oddanych głosów: 2422

  • 136
Szanujcie Polki, wiem, dziwnie to zabrzmi, ale tak, muszę to powiedzieć, Polki to porządniejsze kobiety, może troche brzydsze, ale porządniejsze.


@GlenGlen12: podpisuje sie dwiema łapkami.
Dopóki człowiek nie zwiedzi świata i nie pogada z innymi kobietami, tak nie dostrzeże, że trawa nigdzie indziej bardziej zielona nie jest.

Polki mają swoje wady i niektóre są księżniczkami, ale też mają dużo zalet, są ciepłe, pomocne, czasem skromne, nie afiszują się, da się z