Wpis z mikrobloga

Lalique - Encre Noire. Un, deux, trois, za jednym zamachem całą męską rodzinkę. Tagowy klasyk, więc pewnie macie go pod dostatkiem, ale wciąż utrzymam tę rozbiórkę w tajemnicy, bez tagów. Może akurat ktoś chce któregoś uzupełnić albo w natłoku innych dekantów, nie mieliście okazji się w te zaopatrzyć.

A. Encre Noire
Cena: 0,9 zł/ml
Ilość: 80ml
parfumo 8,1 | fragrantica 4,23

B. Encre Noire A L'Extreme
Cena: 1,0 zł/ml
Ilość: 80ml
parfumo 8,2 | fragrantica 4,32

C. Encre Noire Sport
Cena: 0,9 zł/ml
Ilość: 80ml
parfumo 7,9 | fragrantica 4,25

Oceny mają bardzo dobre, więc albo wykopki podbiły rankingi albo coś w tym jest. Wszystkie mają taki sam motyw przewodni - uznając klasyka za wyznacznik, to wersja sportowa jest delikatniejszą odmianą EN, z nutą cytrusów (dobrze wyszedł, ale mocy nie ma na mnie). Wersja extremalna jest intensywniejsza i trwalsza (otwarcie jest.. trudne, ale potem bardzo przyjemnie się rozwija i trzyma bardzo długo). Sam klasyk to świetny, budżetowy, z przyzwoitą trwałością zapach, z nutami drzewnymi o charakterze lasu, które świetnie się rozwijają w deszczową pogodę - jestem fanem.

Odleję od 10ml.

Dekanty 2,5 zł/szt.
Piczkomat 14zł
(nie wysyłam przez OLX)


Moje otwarte paczki: standardowo, jak ktoś chce uwolnić pakę albo bym podsumował, to pisać, podeślę i/lub wyślę ;)

+UWAGA: z końcem lipca czyszczenie magazynów, będę wypychał wszystkie paczki (wszystkim, bez wyjątków)
Pobierz NicholasUrfe - Lalique - Encre Noire. Un, deux, trois, za jednym zamachem całą męską ...
źródło: comment_1626134127UhOXQrjg2epvWpii7PjJ2R.jpg
  • 16