Wpis z mikrobloga

Do cholery, ile jeszcze?!

Kiedy te spasione koty z opozycji przestaną w końcu jedynie jęczeć na Twitterze, kiedy w końcu rzucą hasło do wyjścia na ulicę i obalenia rządów tych bolszewików?! Gdzie jest ten zbawca Tusk?!
Mam tego dosyć! Zniszczyli sądy, zniszczyli media, teraz wyprowadzają nas z UE, a ci bumelanci z PO tylko kalkulują i liczą słupki.

Ja już jestem zdesperowany. Mogę wyjść i pluć PiS'owcom w ryj choćby dzisiaj.

#bekazpisu #protest #prl #neuropa #uniaeuropejska #tsue #tusk
Pobierz PiccoloGrande - Do cholery, ile jeszcze?! 

Kiedy te spasione koty z opozycji przes...
źródło: comment_1626275664JNHx5xTq4UV3y1LdjhRZki.jpg
  • 13
@PiccoloGrande: ja też ale nie dzieje się nic...

Ludzie jeżdżą na wakacje, bawią się w knajpach i ogólnie jest chill. :))

Tak jak nie wygrał Trzaskowski bo gro jego wyborców moczyła się w ciepłych morzach i ani myślała głosować poza granicami PL... Tak na totalnym luziku i w ciszy nasz kraj przejdzie z objęć UE w objęcia Rosji. Demokracja w PL umiera w ciszy i za absolutnym społecznym zezwoleniem.

Nawet jeśli
kiedy w końcu rzucą hasło do wyjścia na ulicę i obalenia rządów tych bolszewików?


@PiccoloGrande: Dziwnie to się czyta na wykopie gdzie pierwsze protesty zostały wyśmianie bo "hehe wolne sondy i konstytucja", kolejne bo "hehe Julki i kukoldy" no i były za głośne i wulgarne i blokowały miasta. Mam też wrażenie że coś było pomiędzy ale nie mogę sobie teraz przypomnieć.
@PiccoloGrande Chłopie masz jakieś urojenia. Mniej polityki ci życzę, bo się okopałeś po jednej ze stron i popadasz w paranoję. Patrz na to z góry i wyluzuj, wyłącz tv. Lato jest. Odpoczywaj, a polityka i tak sama się sobą kieruje.