Wpis z mikrobloga

Wczorajszy powrót do #bloodborne po kilkumiesięcznej przerwie to był dobry pomysł. Zgodnie z sugestiami Mirków olałem w pierwszej kolejności Pastor Amelię i poszedłem na Wiedźmę z Hemwick. Padła bez problemu. W międzyczasie dokoksowałem broń i postać, więc Amelia nie sprawiła mi większych komplikacji. Później Bestia Żądna Krwi, padła za pierwszym razem, trafiając mnie może max 3 razy.

Co dalej? Podziemne wiezienie to niestety na ten moment zbyt duże wyzwanie, czuję że to nie jest odpowiedni czas na tę lokację. Może Zakazany Las?
  • 8
@Ryzy_Wuj Chalices są spoko, pierwsza głębokość powinna być dla ciebie w miarę do ogarnięcia, a z glyphami z internetu możesz sobie wcześnie znaleźć ciekawe runy, kryształy czy uncanny i lost wersje broni. Nie jestem pewien jakie są wymagania ale popatrz sobie jak znaleźć najlepszą wersję runy Eye, przydaje się bo zwiększa ci Discovery i częściej wypadają itemki, dobre do farmienia.

W ogóle jest osobny subreddit, r/tombprospectors poświęcony tylko i wyłącznie tym losowym
czy w razie gdyby mi nie szło, to mogę się wycofać i wrócić do „normalnej” gry?


@Ryzy_Wuj: tak. Mam platynę w bloodborne i imo lochy to nuda, i w sumie nic tam nie znajdziesz koniecznego do normalnej gry. Ale spróbować chyba warto.