Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@supra107: w grudniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) ciekaw jestem jak szybko projekt upadnie, obiecują najnowsze gry aaa, które będą działały dobrze, pomiędzy generacjami xD
@supra107: Wersja 64 gb to nieporozumienie. Tylko po to aby marketingowo zacząć cenę od 400$. Brak amoleda to imho duża wada. Mogliby trochę cenę podwyższyć ale dac amoleda. Te ramki na ekranie wyglądają słabo. No i amoled dałby lepszy wygląda i oszczędność energii.
Tsaa, bo to nie jest tak że konsolowcy nie musieli zmieniać konsol żeby zagrać w najnowsze tytuły


@supra107: Co xD Przecież często jest odwrotnie, gry nowej generacji wciska się na poprzednia gen która ewidentnie nie daje sobie rady. Patrz Forza Horizon wesja XONE vs 360 ¯\_(ツ)_/¯ Albo Cyberpunk.

Poza tym ewidentnie nie zakumałeś komentarza @orczysty , nie możesz obiecać najnowszych gier gdy nie kontrolujesz ani systemu operacyjnego ani sterowników ani API
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@supra107: odpalić, ale jakim kosztem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oni obiecują, że handheld praktycznie w cenie switcha będzie odpalał bardzo dobrze najnowsze tytuły aaa (choć w tej wersji zainstalujesz jedną), czyli już nikt nie potrzebuje pc ( ͡° ͜ʖ ͡°) a wszystko to na steamos i protonie.

Fajnie wygląda na papierze, ale w 22 roku będzie miało problem z odpalaniem gier, a Valve
Switch to switch, nie ma połowy gier które wymienili w filmiku


@MtEverest: a na PC nie ma 90% gier dla których kupuje się switcha czyli zeldy, marianów, smasha i wszystkich exów nintendo

@orczysty: #!$%@? będzie a nie runs well ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gdy cała nowa gen będzie szła w choćby efekty Ray Tracing, rozdzielczość 4K przy dostatecznej jakości tekstur, 120 FPS... Czyli minimum specyfikacji dla większości devów będzie wyznaczać takie PS5 czy Series X.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@supra107: a rzeczywiście powaliłem rozdziałki jak czytałem, czyli rozdzielczość na poziomie switcha, tylko że bez wsparcia dla dynamic resolution (nie widziałem tego na pc za często)